MENU
Головна » 2013 » Грудень » 19 » Електронна звітність – зручність, доступна для кожного!
00:35
Електронна звітність – зручність, доступна для кожного!
На сьогодні подання звітності в електронному вигляді - це пріоритетний напрям у розвитку партнерських стосунків між працівниками Міндоходів та платниками податків, тому на даний час приділяється велика увага питанню подання платниками податків звітності в електронному вигляді. І з кожним днем все більше платників можуть відчути всі переваги подачі звітності в електронному вигляді.
Проте, як будь-яке нововведення, електронна звітність тільки починає завойовувати увагу та довіру платників. І ті, хто хоча б раз у житті звітувався через мережу Інтернет – вже ніколи не скористаються паперовим методом передачі інформації.
В Погребищенському відділенні Козятинської ОДПІ 12 грудня 2013 року відбулась зустріч малого та середнього бізнесу з заступником начальника Козятинської ОДПІ Лідією Мороз та головним інспектором відділу обліку платників Василем Кучером по питанню: «Електронна звітність – зручність, доступна для кожного!».
Всі бажаючі отримали по - крокову пам’ятку – інструкцію про подання звітності в електронному вигляді «Подання звітності в електронному вигляді», розроблену фахівцями Міндоходів і зборів.
Станом на 01 грудня 2013 року засобами мережі Інтернет звітність подали: 90% - ЄСВ, 100% - платників ПДВ.
Шановні платники податків! Якщо ви ще не подавали звітність в електронному вигляді, то не варто зволікати. Зробіть перший крок до комфортної співпраці з контролюючими органами, отримайте безкоштовні електронні ключі та подавайте звітність не встаючи з робочого місця.

Категорія: Інформація | Переглядів: 197 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz