MENU
Головна » 2012 » Січень » 31 » EX.ua закрыт милицией
20:25
EX.ua закрыт милицией


График траффикогенерации провайдера Гигатранс, на которм размещался этот сервис файлообмена, бесстрастно зафиксировал его отключение 14-15 по Киеву.

Оперативно проверить, появившиеся слухи об "аресте серверов" ex.ua - не представляется возможным.

Все разговоры, про изъятия на ДЦ "Воля" - несостоятельны, ex.ua там не хостился.

P.S.

Милиция внесла ясность

Милиция прекратила деятельность веб-ресурса "ЕХ.UA" за нарушение прав интеллектуальной собственности. Во время обысков в офисе и дата-центрах файлообменного ресурса оперативники изъяли 100 серверов с общим объемом информации свыше 600 терабайт.
Цитирую:

Під час оперативного супроводження кримінальної справи встановлено, що адміністрація зазначеного веб-сайту всупереч законним вимогам правовласників і положенням Закону України «Про авторське право та суміжні права» забезпечувала масштабне розповсюдження на території держави та поза її межами протиправного контенту – сотень тисяч найменувань аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм та комп’ютерних програм. У листопаді 2010 року Американська асоціація звукозапису RIAA віднесла «ЕХ.UA» до 25-ти найбільших «піратських» веб-ресурсів світу. За твердженнями вказаної міжнародної організації, на сайті немає жодного відео- чи аудіофайлу, легальність поширення якого підтверджена власником авторських прав.

Приводом до порушення кримінальної справи за ч. 2 ст. 176 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав, послугували звернення, що надійшли на адресу Міністерства внутрішніх справ України від офіційних представників провідних світових виробників програмного забезпечення – міжнародних корпорацій «Adobe Systems Inc.», «Microsoft Corporation», «Graphisoft Inc.» тощо, програмні продукти яких упродовж тривалого часу незаконно розповсюджувались через веб-сайт «ЕХ.ua».

INTERNET.UA

Категорія: Цікаве | Чутки | Переглядів: 592 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 27
avatar
1
Ну і правильно зробили! тре було не порушувати авторські права!!!від кримінальної відповідальності ще ніхто не звільнявся!!!
avatar
2
Как это никто? Да таких тысячи smile А то что закрыли - так ты же сама поди не один ГИГ от туда слила себе. И слова что "Я не такая и не ничего не качаю" не принимаются smile Алиночка - ТЫ ТОЖЕ ПОСОБНИК ПИРАТОВ!!!
И не делай преждевременных выводов!
avatar
3
ну може і тисячі!!!Закон э закон!!!якщо він порушує авторські права, то за це настає кримінальна відповідальність!! і якщо б я була пособником то мене теж би притягнули, так як і всіх інших користувачів!!! перш почитай ККУ, там написано хто такий пособник!!))
avatar
15
И ты хочешь сказать что ты ни один фильм с сети не слила себе? Да никогда не поверю. Даже Юристы нарушают законы-зачем петь эту беспонтовую песню.
avatar
16
Ти уяви собі, не скачала з ex.ua!! а юристи може деякі і порушують, але вони після того вже не є нормальними кваліфікованими юристами!!! я пісні я не співаю,не умію!
avatar
21
Да какая в принципе разница откуда ты качаешь...НО ТЫ ЖЕ КАЧАЕШЬ....
Не отпирайся - не старайся выгородить себя из этих пут...
Никто и никогда тебе не повериит - - - - просто согласись с этим...
avatar
4
Якщо вже зайшла мова про боротьбу з пірацтвом, то чому б не пересаджати всіх тих хто зливає в мережу інформацію, що захищена авторським правом)))) такі-пересякі))
avatar
5
Доречі, було б прикольно!!! або хоча б зробити так, щоб було офіційне розрішення для того як ти кажеш "зливати інформацію" wink
avatar
6
Як це зрозуміти, "офіційне розрішення"? "Я Діма Білан, офіційно дозволяю Petrovichu викласти мій новий альбом, який він прибдав на ринку в м. Погребище в Льоні за 35 грн, викласти на серверах .... файлообмінника для вільного користування. І йому за це нічого не буде. Аллілуя!!!!! Виходить що так???? wacko
avatar
8
ну не так, це вже занадто!!!як говорить ЦКУ (Цивільний Кодекс України) ст.435
1. Первинним суб'єктом авторського права є автор твору. За відсутності доказів іншого автором твору вважається фізична особа, зазначена звичайним способом як автор на оригіналі або примірнику твору (презумпція авторства).

2. Суб'єктами авторського права є також інші фізичні та юридичні особи, які набули прав на твори відповідно до договору або закону.
І Діма Білан російський співак))))))
avatar
9
Та хоч китайський співак, я зовсім не про те) (Це для прикладу)
avatar
10
я зрозуміла)) просто я до того, що ми говорим про порушення авторських прав в Україні
avatar
11
Звичайно прикро Аліночка що в нас порушуються не тільки авторське право а і всі інші права людини, тобі як майбутньому юристу і громадянину нашої країни про це чудово відомо. Особисто я не можу дозволити собі придбати наприклад диск з фільмом чи музичний альбом улюбленого гурту за 50,00 грн. Тим більше якщо це можна отримати БЕЗКОШТОВНО, ну якщо не враховувати витрат га коритування доступом до мережі Інтернет і витрат на електроенергію. І на жаль в нас в м. Погребищі немає кінотетру відповідного рівня, де я зміг би навіть за 30,00 грн. подивитися той самий фільм, який буде придбано прокатчиком у суб'єкта авторського права.
avatar
7
Та качали, качають і будуть качати. не з екса, так з іншого файлообмінника.
avatar
12
добре,я зрозуміла тебе!я не говору за те,хто може придбати чи подивитись фільм,а про те,що відбулось порушеня закону!(як майбутній юрист),а доречі,звідки така інформація?)
avatar
13
Читай ОП
avatar
14
Был infostore.org - закрыли(((
теперь AX.UA - закрыли(((
ждем новых файлообменников )))))
avatar
17
Смішно слухати Аліночку, насправді все дуже банально, просто хтось з влади побачив в ресурсі ЕХ великі гроші. От і закрили щоб створити щось своє і гроші класти собі в кішеню. У нас тільки так все робиться). А якщо все робити по закону як хоче Аліночка то потрібно посадити близько 10ти міліонів українців (ПОСТІЙНИХ КОРИСТОВАЧІВ ЕХ). Так що "авторські права" це просто прикриття злочинних дій влади! І так щоб Аліночка була в курсі я теж юрист, але не майбутній а теперішній.
avatar
18
Ахахах.. прикольно!!! ну це моя особиста думка,тобі вона виявилась смішною.. ну хай..
avatar
19
Я згодний з Jarolde в якійсь мірі. Тому що в нас так і все робиться. І це розумієш з часом, коли бач що твої ідеї, старання і т.д. марні чи безнадійні, хабарництво і багато чого іншого. Така в нас Україна. Краще прийняти систему, чим боротися проти неї (завідомо знаючи що програєш). Революція не моє, якщо зробите підтримаю...
avatar
20
Ну хіба що.. може воно і так...
avatar
22
Смішно слухати Аліночку

Молодца - согласен
avatar
23
Ну вот smile Не долго музыка играла smile Скоро все будет Ок!
avatar
24
А........ все ПРАЦЮЄ!!!!!!!!!!?????
avatar
25
такое впечатление что это просто был черный PR
avatar
26
может быть.. но мне так не кажется..
avatar
27
Уважаемая Алиночка - не стоит мне писать в личку. Мы обсуждаем эту тему открыто и для всеобщего. Так что свои протесты и несогласия - выражай тут а не прячься за "ОП"
avatar

Хостинг від uCoz