MENU
Головна » Глобалізація
Повне сонячне затемнення можна буде спостерігати на півночі Атлантичного океану і в Арктиці. У всіх куточках України можна буде спостерігати часткове сонячне затемнення.
Завтра для українців місяць закриє сонце на 52%.
Категорія: Глобалізація | Переглядів: 176 | Додав: STEVINAY | Коментарів (0)

Вітаємо зі святом весни! Бажаємо сонця ясного на землі й наобрії, долі незрадливої, щедрої, доброї. Хай все задумане здійсниться, хай радістю дні розпочинаються!!!

Відео-сервіс YouTube у зв'язку з тим, що його використовують для поширення інформації про протести, увів нову функцію - можливість розмити обличчя людей на відеозаписі.

Аллен Даллес (1893-1969), работал в Центральном разведывательном управлении США (ЦРУ) с момента его создания в 1947 году. В 1942-1945 гг. руководил политразведкой в Европе. Директор ЦРУ в 1953-1961 годах. Один из организаторов разведывательной и шпионско-диверсионной деятельности против СССР и других соцстран, идеолог "холодной войны”.

Вскоре после нашей Победы в Великой Отечественной войне «мировая закулиса» объявляет новый поход на Восток, на этот раз в форме информационной, «холодной» войны. Цели в отношении России были сформулированы в Директиве Совета национальной безопасности США 20/1 от 18.08.1948 г.:

Хостинг від uCoz