MENU
Головна » 2014 » Лютий » 22 » Янукович вже не президент!
18:39
Янукович вже не президент!
ВР приняла постановление № 4193 о самоустранении президента Украины Виктора Януковича. За проголосовали — 328 голосов.

Этим же постановлением Рада призначила президентские выборы на 25 мая.

Категорія: Новини України | Переглядів: 254 | Додав: EBOL@ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
avatar
1
Ваше повідомлення видалено.
Відповідь: Не займайтеся провокаціями та сепаратизмом! Янукович в міжнародному розшуку за масові вбивства, а ви (Росія) його переховуєте. І те що ви його вважаєте за президента, то ми так не вважаємо, воно покинуло Україну в самий важкий час, (де таке хто бачив щоб президент тікав від свого народу) тобто самоусунувся.
Дорогий Владимир переведіть свої коменти з проросійської площини в реальну!!!
Хочете підтримувати агресію та інтервенцію росії, підтримуйте на своїх проросійських сайтах.
Не сріть будь ласка там де народилися.
avatar
2
Само собой, Януковичу — откровенному коррупционеру и безнадёжно слабому правителю — симпатизирует мало кто. Однако почти всем понятно, что
проамериканский государственный переворот — это не тот способ борьбы с
коррупцией, который может привести страну к порядку и благополучию.
avatar
3
В нас два варіанта, по вашій версії так званих "переворотів" - один типу американський, а другий російський!!!! Так що Володимире закрийте рота в котрий раз, людям більше симпатизує, в вашій (російській) версії перекладу, американський переворот.
А як би ви були більш прозорливішим та цікавилися не тільки проросійськими телеканалами, тоб знали що ніякого американського перевороту не було, люди самі вийшли за свою свободу.
А вам це не подобається що Україна вийшла з під вашого сраного братського контролю. Тепер за допомогою тролів таких як ви, ліплять що це був переворот і т.д. В Росії таке пройде а тут живі люди які були на майдані і знають за що гинули люди!!!!

І накінець - вам останнє попередження за антиукраїнські висловлювання і т.д. Мені цікаво було спілкуватися, але я зрозуімв щи ви людина куплена для тролинга в мережі і з вами немає про що говорити. Якщо ви не троль, мені страшно подумати як вас там зомбують.
avatar

Хостинг від uCoz