MENU
Головна » 2015 » Лютий » 4 » Козятин ознайомився зі змінами щодо податкового законодавства
09:17
Козятин ознайомився зі змінами щодо податкового законодавства
Козятинська ОДПІ Головне управління ДФС у Вінницькій області в актовому залі Козятинської районної державної адміністрації 2 лютого провели перший у цьому місяці семінар-практикум спільно з представниками Вінницької обласної організації товариства «Знання» для бухгалтерів та керівників підприємств, установ та організацій Козятинського району на тему: "Анонс змін законодавства з 01.01.2015 року".
З вступним словом до присутніх звернувся в.о. начальника Козятинської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області Геннадій Садовий, акцентувавши увагу на створенні сприятливих умов для ведення бізнесу та на взаєморозуміння в роботі між фіскальною службою та платниками податків Козятинської ОДПІ. Учасники семінару отримали актуальну інформацію з основних положень податкової реформи в 2015 році. Зал РДА був заповненим усіма бажаючими послухати бухгалтера –практика, лектора Вінницької обласної організації «Знання» Кирилюк Раїсу Миколаївну. Учасники семінару отримали актуальну інформацію з таких питань:
Держбюджет – 2015 і зарплатні показники для ПДФО,ЄСВ: Мінімальна зарплата та прожитковий мінімум протягом 2015 року. Вплив мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму на зарплатні показники, податкові соціальні пільги, ставки для ПДФО та нарахування ЄСВ. Зміни ПДФОз 01.01.2015 року. (Закон №71), та ставки 15% і 20%- перелік доходів для цих ставок, порядок розрахунку податку. Також були розглянуті зміни по ЄСВ з 01.01.2015 року (Закон № 77). Нові терміни, додані в Законі про ЄСВ. Збільшення в 2 рази і більше (!) штрафів за неподання персоніфікації, не нарахування і несплату ЄСВ та ін. Межа для ЄСВ залишилася «не реформованою». Новий порядок нарахування і сплати ЄСВ при зарплатах нижче «мінімалки». ЄСВ з коефіцієнтом «0,4». Зміни в ПКУ з 01.01.2015р, в частині податку на прибуток, зміни в ПКУ з 01.01.2015р. в частині податку на додатну вартість. Розглядали річний звіт оновленої форми по підтвердженню класу професійної ризику - до 25 січня 2015р. Соціальна реформа стартувала з 01.01.2015р. (Закон № 77), новий Закон і новий Фонд соціального страхування замість двох інших фондів: як відбувається реформа, види соціального страхування. Страхування по тимчасовій втраті працездатності: що змінилося. Зміни в КЗпП з 01.01.2015р. (Закон № 77), оформлення працівника на роботу. Фінансові штрафи за порушення порядку оформлення працівника на роботу. Очікувані і актуальні зміни на дату проведення семінару: військовий збір, єдиний податок, плата за землю, податок на нерухомість тощо.
Найбільш резонансного обговорення викликали проблемні питання щодо ПДВ, зокрема впровадження електронного адміністрування ПДВ в тестовому режимі з 1 лютого цього року, але за словами аудитора Раїси Миколаївни це питання є відкритим та згодом буде вдосконалюватись.
Суб’єкти господарювання отримають відповіді на свої запитання, які будуть висвітлені на сайті Козятинської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області, а ті, що потребують роз’яснень, - надіслані до ГУ ДФС у Вінницькій області.

Категорія: Інформація | Переглядів: 180 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz