MENU
Головна » 2015 » Жовтень » 28 » Козятинська ОДПІ отримала фінансову підтримку від місцевих громад на енергозберігаючі заходи
16:28
Козятинська ОДПІ отримала фінансову підтримку від місцевих громад на енергозберігаючі заходи
Завдяки значному зростанню доходів місцевих бюджетів начальник Головного управління ДФС у Вінницькій області Мирослав Продан, на чолі губернатора області Валерія Коровія на колегії 04 серпня 2015 року відзначили роботу інспекцій на високому рівні. Завдяки цьому зростанню, місцеві громади можуть використати кошти для своїх нагальних потреб, а також на виконання вимог пункту 17 Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, підприємств, установ та організацій, утворених у встановленому порядку органами державної влади, які використовують кошти державного бюджету, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 65 „Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету ” та пункту 11 Заходів щодо суворого дотримання фінансово-бюджетної дисципліни та економного, раціонального і ефективного використання бюджетних коштів у 2015 році, затверджених наказом ДФС України від 16.02.2015 № 89 „ Про забезпечення економії бюджетних коштів ” зі змінами, а також на підставі Рішення №03-23-06 від 18.12.2014 року 23 сесії Козятинської Районної ради 6 скликання «Про підсумки виконання Комплексної програми мобілізації зусиль органів місцевого самоврядування, об’єднаної державної податкової інспекції, інших відомств по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх
рівнів на 2014 рік та продовження дії програми на 2015-2016 роки», Козятинська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області спромоглася виділення коштів, а саме 90 тис. грн. на заходи щодо зменшення вартості ціни адміністративних послуг.
Основним напрямком зменшення витрат на адміністративні послуги на які можливо вплинути тільки на рівні ОДПІ це витрати на енергоносії, а саме на витрати природного газу. Одним із основних методів економії енергоносіїв на думку начальника Козятинської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області Геннадія Садового є зменшення втрат теплової енергії шляхом заміни дерев’яних віконних конструкцій на металопластикові.
Саме встановлення метало пластикових вікон забезпечить зменшення втрат теплової енергії, при середній різниці температур між приміщенням та зовнішнім середовищем.
Козятинською ОДПІ на сьогодні в центральному офісі у м. Козятин встановлено 49 метало пластикових вікон, які забезпечать енергозбереження та забезпечення зменшенню витрат на оплату комунальних послуг на 2016 рік. Разом з тим по Калинівському відділенню, вже виділено Калинівської районною радою 50 тис.грн. також на заміну вікон, які станом на 20.10.2015 року проплочені підрядній організації, по Погребищанському відділенню Козятинської ОДПІ очікується фінансування з районного бюджету в сумі 20 тис. грн. на оновлення оргтехніки по відділенню. На днях очікується процес заміни віконних конструкцій на металопластикові.
Ми впевнені,що кошти які надійшли та ще мають надійти в рамках програми підтримки та утримання органів ДФС стануть запорукою якісних та менших у вартості адміністративних послуг, які надають працівники Козятинської ОДПІ.

Категорія: Інформація | Переглядів: 133 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz