MENU
Головна » 2012 » Червень » 21 » На Поділлі відкрили дитячий парашутно-десантний табір
19:49
На Поділлі відкрили дитячий парашутно-десантний табір
Поблизу хутора Філютки, де розміщується табір, спеціально для цього облаштувати територію: засіяли газоном центральну частину, побудували душові, кухню, відібрали військову техніку: БРДМ-2, БТР-60, ГАЗ-66, АН-2... Літак на відкритті табору тричі піднімався у небо — стрибали парашутисти.

Житиме молодь у наметах і щодня вивчатиме, у першу чергу, духовні істини, закон Божий і військові науки. Окрім стрибків з парашутів, планують теоретично і практично вивчати рукопашний бій, зброю... Хоча вік дітей у таборі необмежений, проте головною умовою при відборі, за словами отця Віктора, було те, щоб діти були самостійними і мали бажання навчатись. Наймолодшому “бійцю”, серед яких є і дівчата, - 10 років.

- Для дівчат ніяких пільг не буде, адже немає значення, хто захищає Вітчизну дівчина чи хлопець, - розповідає Віктор Хоменко. - Набираючи на першу зміну, з кожною молодою людиною і батьками я провів співбесіду, отримав письмову згоду на табірну зміну. Зараз 10 бажаючих на одне місце у таборі . А загорівся ідеєю, тоді, коли побував у 2008 році у Ізраїлі і побачив молодь, яка служить. Одразу пригадав 80-ті роки. Мені стало прикро, що там молодь вважає за честь служити у армії. А наша молодь просто гине. Там юнаки служать три роки, дівчата — два, і гордяться цим. Упевнений, що після першого стрибка діти змінюються на краще.

Як часто стрибатимуть з парашутами діти у таборі — залежить від фінансування. Усе це, починаючи від техніки і до харчування дітей, до речі, перебування у таборі для дітей безоплатне, - за кошти мецената депутата Донецької обласної ради Олега Набієва. “Хоч кожен день зможемо стрибати, - посміхається пан Віктор. - Але будемо намагатись, щоб літак два дні на тиждень злітав. Так, щоб кожна дитина стрибнула з парашутом по 3-5 разів.”

Східний меценат переконаний, що такі діти виростуть справжніми православними порядними, чесними людьми.

- Я переконаний, що ми почуємо їх імена не тільки у області, а й за межами нашої країни, - говорить Олег Шакрович. - Мені часто ставлять запитання: “Чому обрано Вінницьку область?” Для Бога немає відстаней, немає значення, де ти допомагаєш: у Вінниці, Африці, Європі. Якщо цим дітям буде щось потрібно - ми усе зробимо.

myvin.com.ua

Категорія: Новини міста | Переглядів: 399 | Додав: ANgel | Теги: Десант, парашут, табір, Погребище | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 2
avatar
1
...у першу чергу, духовні істини, закон Божий і військові науки. biggrin - яким чином, являється закон Божий військовою наукою )))
А як звязати фрази в одне - Возлюби ближнего... і натовчи морду )))
Задайте питання Віктору - а помисли не гріховніші за вчинки?
avatar
2
А в відповідь він почухає свою бороду, набере по телефону якогось чиновника і заграбастають вас у рай відділок, а потім разом з суддею Скрицьким будут вас оббирати по "закону божому"...
Будьте обережні Погребищани!
avatar

Хостинг від uCoz