MENU
Головна » 2015 » Січень » 10 » На Винничине (г.Погребище) мужчина сломал челюсть вооруженному грабителю
14:40
На Винничине (г.Погребище) мужчина сломал челюсть вооруженному грабителю
Наталья Адаменко, пострадавшая:
- Чоловік почув, що шкрабає по дверах, понімаєте. Він не поняв, шо робиться, і Федя мій одкриває тако двері, а він зразу стріляти, зразу наповал: в чоловіка вистрілив, в мене вистрілив, я в комнаті включила світло - він вистрілив.
Кроме пистолета, у нападающего была металлическая труба. Поэтому чуть не забил до смерти хозяина. Его жене удалось убежать и вызвать милицию. Пока правоохранители ехали на вызов, шестидесятилетний владелец дома оборонялся, как мог. Нападающий же, когда понял, что поживиться не удастся, попытался убежать, но попал в собственную ловушку. Он не смог открыть замок во входной двери, который сам и повредил. Но вместо райотдела грабителя повезли в больницу.
Василий Павличенко, руководитель Погребищанской районной больницы:
- Тиск в нього був 70/20, одежа вся закривавлена, в згустках крові. При першому огляді було виявлено, що в нього в ділянці нижньої щелепи зліва різано-рублена рана з масивною гематомою… Ми його зразу ж взяли в реанімацію…
Понадобилась медицинская помощь и травмированному хозяину. Они сломали друг другу челюсти. В милиции быстро выяснили - грабитель уже имеет немалый криминальный опыт.
- Раніше засуджений, 9 років позбавлення волі, перебував в місцях...
За последний месяц в Винницкой области это уже второй случай, когда владельцы сопротивляются грабителям, нанося им телесные повреждения, констатируют правоохранители.
Игорь Моренец, руководитель УМВД Украины в Винницкой области:
- В зв'язку з чим хочеться попередити тих громадян, які виношують наміри щодо крадіжок, грабунку, розбійних нападів на оселі громадян, і попередити їх про те, що громадяни чинять опір, громадяни мають на те і різні засоби захисту, як було по Калинівці, де була застосована зброя мисливська, і інші вживають заходи щодо забезпечення безпеки сім'ї, себе, а також свого помешкання…
Грабителю грозит 12-летнее заключение, а степень вины владельца дома определит суд.
Юлия Шипунова, Александр Миронов

Відео сюжет від ТНТ Свідок

Категорія: Новини міста | Переглядів: 261 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.5/4
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz