MENU
Головна » 2014 » Вересень » 17 » Наші діти серед переможців конкурсу
11:48
Наші діти серед переможців конкурсу
Сумлінно сплачені податки – для миру, стабільності і достатку. Таким був лейтмотив відеоселектору Державної фіскальної служби України з церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Очима дитини про бюджет країни".

Відкриваючи цей захід, голова державної фіскальної служби України Ігор Білоус зазначив, що цей день справді історичний. Адже сьогодні ратифіковано угоду про Асоціацію України з Європейським союзом. А це означає, що перед дітьми, які тут присутні, перед нашою країною відкриваються нові можливості. Це їм будувати майбутнє, рухатися вперед, а ми, дорослі, повинні прокласти цей шлях.

- Мета нашого конкурсу – виховати сумлінних платників податків. Це відповідальне завдання, адже це й зміна ментального сприйняття податків, які будуть справлятися на потреби держави. Державна фіскальна служба України отримала 13 тисяч малюнків. Ми затамували подих, переглядаючи кожну творчу роботу. Які талановиті все ж у нас діти! Ми рухаємося вперед і діти, повноцінні члени суспільства, так по - дорослому мислять, пишуть і малюють про податки. Глобалізація, технічний прогрес нас з'єднують. І відеоселектор тому підтвердження. І хоч всі ми зараз далеко одне від одного знаходимося, але за допомогою відеозв'язку відчуваємо присутність всіх у цій залі. Переконаний, що разом ми будемо жити у новій країні, де розумно витрачаються податки". – зазначив Ігор Білоус.

Кращі з кращих конкурсантів у трьох номінаціях отримали подяки та цінні подарунки від ДФС України. Серед переможців і наша Козятинчанка учениця Бродецької ЗОШ І-ІІІ ст. Голембівська Богдана. За трете місце всеукраїнському конкурсі у номінації "Літературні твори " вона отримала цифровий фотоапарат.

Вітаючи переможців конкурсу, начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Мирослав Продан підкреслив, що вже стало доброю традицією зустрічатися з переможцями Всеукраїнського конкурсу "Очима дитини про бюджет країни". Сьогодні в цьому залі зібралися талановиті, обдаровані діти – юні художники і літератори. На підтвердження слів – роботи, надіслані на обласний тур Всеукраїнського конкурсу на податкову тематику.

А вже кращі з кращих робіт представляли нашу область в столиці.

Також не залишились без уваги представники 2 етапу конкурсу у номінаціях «Оригінальність розкриття теми» напрям Компютерна графіка (анімація) ними стали представники Калинівського району Кушнір Олексій, Багній Владислав та Волосенко Віталій дітки отримали подяки та цінні подарунки від начальника ДФС у Вінницькій області Мирослава Продана. Привітали переможців і представники громадськості регіону.

Категорія: Інформація | Переглядів: 172 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz