MENU
Головна » 2014 » Січень » 23 » Не будьте байдужими
16:18
Не будьте байдужими

Люди добрі!
Подивіться що робиться в Україні завдячуючи людині, яка говорила про себе «тому що патріот», «тому що чесний», «тому що послідовний». Це «людина» яка дорвалась до влади і видоїла нашу країну до останньої краплі, зараз «воно» ховається від свого народу і боїться його. Чотири роки поспіль ця наволоч розбудовує не європейську державу, а поліцейську диктатуру, в якій ми маємо стати безправними рабами. Олігархічна еліта і підкупна верхівка органів державної влади витягує всі соки із звичайних чесних громадян. Щоб мати нормальне матеріальне становище ми повинні «крутитись». Чому ми повинні «крутитись», люди із вищою освітою? Як це «крутитись»? Мати вищу освіту і займатись хабарництвом, якщо працюєм в державаних установах? Працювати у відділі культури і під’їжджати виступати на корпоративи до прокурорів і міліціонерів? Мати вищу освіту і займатись хабарництвом в лікарнях? Мати вищу освіту, працювати в районній раді і реєструвати родича щоб торгувати на базарі??? Люди, коли це все закінчиться? Коли буде як в народній приказці «По роботі і награда»? Коли за відпрацьований час будуть сплочувати адекватні гроші? Коли знахабнілі торгаші перестануть змушувати продавців в своїх магазинах реєструватись підприємцями, щоб не сплочувати за них внески в Державний бюджет і Пенсійний фонд? Коли перестануть красти гроші із преміальних фондів державних установ? Коли це все припиниться? Коли я забуду про поняття «корупція» і «тіньова економіка» хоча б на один день!!!
Не будьте байдужими! Викривайте прояви вищевказаних злочинних діянь!
І на останок скажу. Я голосував за цю гниду і тепер я про це шкодую. Московських проституток ГЕТЬ!!!

Наостанок скажу всім хто мене знає:
за свої слова я можу поплатитись, але я про ці слова не шкодую і у своєму повідомленні не сказав жодного брехливого слова.

Слава Україні!!!

Категорія: Новини України | Переглядів: 310 | Додав: George_Saint | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 5
avatar
1
Героям слава!!!
avatar
5
Оце так Сейнт наш і виговорився.Певно вже добре накипіло.Так як у всіх нас.Всю правду сказав.Хто тут що зможе сказати проти.Он уже вила в руки беруть
avatar
2
Вибач. Вбив нах це відео. Автор не тупи більше, сиди в своїй Росії і не бухти тут.
avatar
3
Героям слава!!!
avatar
4
Додам коментар: лікарі наші беруть зарплатню, та щей в придачу хабарі. Мотивуючи тим що мала зарплатня - іди на заробтіки, клади кірпіч, там більше платять. Якщо тобі мало!!!! Хочеш приватних заробітків відкрий будь ласка приватну лікарню, а не на державний кошт кабзу собі набиваєш. Працюєш на зарплату, відроби її!!!!! Теж саме стосується вчителів. Люди мовчать до пори!!!!!! Але вас всі бачать!!!!!
avatar

Хостинг від uCoz