MENU
Головна » 2015 » Березень » 12 » Операції з підготовки, виготовлення і розповсюдження книжок вітчизняного виробництва, у тому числі електронного контенту, звільняються від П
08:46
Операції з підготовки, виготовлення і розповсюдження книжок вітчизняного виробництва, у тому числі електронного контенту, звільняються від П
Відповідно до Закону України від 13.02.2015 №206-VIII «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо підготовлення, виготовлення, розповсюдження книжок та періодичних видань друкованих засобів масової інформації вітчизняного виробництва» (далі – Закон) вносяться зміни до Податкового кодексу щодо підготовлення, виготовлення, розповсюдження книжок вітчизняного виробництва.
Цим Законом внесено зміни в пп. 197.1.25 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України. Відповідно до його нової редакції від оподаткування ПДВ звільняються операції з постачання (передплати) та доставки періодичних видань друкованих ЗМІ (крім видань еротичного характеру) вітчизняного виробництва, підготовлення (літературне, наукове і технічне редагування, коригування, дизайн та верстка), виготовлення (друк на папері чи запис на електронному носієві), розповсюдження книжок, у тому числі електронного контенту (крім видань еротичного характеру) вітчизняного виробництва, учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників, словників українсько-іноземної або іноземно-української мови вітчизняного виробництва на митній території України.
Закон набрав чинності 4 березня 2015 року у зв’язку з його опублікуванням цього дня у газетах «Голос України» №39 та «Урядовий кур’єр» №40.

Категорія: Інформація | Переглядів: 93 | Додав: бера | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz