MENU
Головна » 2013 » Грудень » 19 » Податкові новини
00:42
Податкові новини
Вирішити спірні питання із міндоходівцями вінницькі платники можуть у досудовому порядку.

Про це інформує начальник ГУ Міндоходів у Вінницькій області Геннадій Федик. Так, впродовж січня-листопада 2013 року відділом адміністративного оскарження Головного управління Міндоходів у Вінницькій області було розглянуто 143 скарги платників податків. У них опротестовано 217 податкових повідомлень-рішень на загальну суму 353 млн. 872,7 тис.грн. За 35 з них, що становить 16,1 відсотка від загальної кількості розглянутих рішень, міндоходівці області погодились із запереченнями платників повністю або частково.
Зокрема, за результатами розгляду скарг повністю скасовано 10 податкових повідомлень-рішень на загальну суму 5 млн. 196 тис.грн.. У певній частині скасовано 25 податкових повідомлень-рішень на загальну суму 19 млн. 238,2 тис.грн.
Геннадій Федик переконаний, що така статистика – це один із доказів того, що міндоходівц Вінниччини змогли забезпечити дотримання рівності прав і свобод усіх представників громадськості. Відтак, у рамках законодавчого поля ,вибудувати з бізнесом фундамент прозорих та зрозумілих „правил гри”. Посадовець наголошує, що шляхи вирішення спірних ситуацій між бізнесом і владою, зокрема і без втручання суду, продовжують напрацьовуватись і зараз. З цією метою враховуються усі пропозиції, побажання або зауваження суб’єктів господарювання. регіону
Нагадаємо, що 10 грудня в Україні й в усьому світі відзначався Міжнародний день прав людини. Цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини — перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод усіх людей. У ньому вперше в історії людства права людини трактувались як такі, якими кожна людина наділена завдяки факту свого існування і які є невід’ємною складовою людського життя. У Декларації найвищою цінністю було проголошено людське життя, його безпеку, гідність та громадянські, політичні, соціальні, культурні права людини, які кожна держава зобов’язана захищати силою Закону.
Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Працівники підрозділів Міндоходів Вінниччини дбають про авторитет служби

Відтак, основні зусилля зосереджують на проведенні попереджувально-профілактичної роботи з метою недопущення скоєння корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних із корупцією, а також злочинів у сфері службової діяльності. Про це повідомив начальник управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Вінницькій області. Лише цьогоріч було проведено 477 профілактичних заходів, серед яких виступи, лекції та бесіди в колективах, публікації в друкованих ЗМІ, виступи по телебаченню та радіо, розміщення оголошень та офіційних застережень. Окрім того, з метою своєчасного повідомлення про порушення вимог чинного законодавства податківцями, постійно проводиться агітаційна робота з платниками податків.
Паралельно з цим, підкреслює В’ячеслав Тишківський, здійснюють службові перевірки та розслідування, у т.ч. і за зверненнями громадян. Так, протягом 11 місяців 2013 року проведено 75 службових перевірок та розслідувань, серед яких 28 за зверненнями фізичних і юридичних осіб та 11 стосовно працівників Вінницької митниці Міндоходів. За результатами цих перевірок та розслідувань інформація підтвердилась в повному обсязі у 47 випадках або у 62 відсотках. За це до дисциплінарної відповідальності притягнуто 25 працівників, до 7 – вжито інших заходів реагування та 1 – звільнено.
Крім того, за 11 місяців поточного року підрозділом виявлено 10 злочинів. А до правоохоронних органів направлено 32 матеріали службових перевірок для прийняття рішення, згідно чинного законодавства. Наразі за фактами зловживання службовим становищем службовими особами структурних підрозділів Головного управління Міндоходів у Вінницькій області та Вінницької митниці Міндоходів, органами прокуратури розпочато 8 кримінальних проваджень.
В’ячеслав Тишківський нагадує, що для підвищення ефективності протидії корупції в органах Міндоходів, усунення причин і умов її виникнення, а також формування в суспільстві нетерпимого, негативного відношення до корупції, підвищення довіри до діяльності Міндоходів з боку громадськості, в рамках Стратегічного плану розвитку Міндоходів, на рівні Міністерства розроблено Концепцію боротьби з корупцією. Вона складається з комплексу практичних і профілактичних заходів, і передбачає впровадження ризикоорієнтованої системи моніторингу рівня корупції в органах Міндоходів на 2013-2018 роки.
Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Звітність з ЄСВ – Інтернетом зручніше

Для подання звітності з ЄСВ законодавством передбачено лише 2 варіанти: або платник надсилає звіт в електронному вигляді на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів, або ж подає особисто, завітавши у Центр обслуговування платників за місцем податкового обліку.
Формат електронного звітування з єдиного внеску – зручний та вигідний, адже економить час та кошти страхувальника. Для онлайн - звітування платникам необхідно завантажити з Інтернетресурсів відповідне програмне забезпечення та безкоштовно отримати електронний цифровий підпис у пунктах реєстрації користувачів, які діють при Вінницькій, Жмеринський та Крижопільській ОДПІ.
Отож, шановні платники! Аби не витрачати дорогоцінний час на поїздку до податкової інспекції для подання звіту по ЄСВ, Головне управління Міндоходів у Вінницькій області пропонує скористатися сучасним та зручним способом подання звітності по ЄСВ засобами електронного зв’язку.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Категорія: Інформація | Переглядів: 202 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz