MENU
Головна » 2014 » Лютий » 27 » ПОДАТКОВІ НОВИНИ
15:32
ПОДАТКОВІ НОВИНИ
Міндоходів: затверджено форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт

Звіт подається за встановленою формою до закінчення 5-го банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку завершує відрядження або завершує виконання цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента платника податку, що видав кошти під звіт.

Якщо під час службового відрядження платник застосовував платіжні картки:

- з отриманням готівки, він подає Звіт і повертає надміру витрачену суму до закінчення 3-го банківського дня після завершення відрядження;

- для проведення безготівкових розрахунків, а строк подання Звіту не перевищив 10 банківських днів, за наявності поважних причин роботодавець (самозайнята особа) може продовжити такий строк до 20 банківських днів (до з’ясування питання в разі виявлення розбіжностей між відповідними звітними документами).

За наявності надміру витрачених коштів така сума повертається платником податку в касу або зараховується на банківський рахунок особи, що їх видала, до або під час подання Звіту.

У разі, коли платник податку не повертає суму надміру витрачених коштів протягом звітного місяця, на який припадає граничний строк (до закінчення 3-го або 5-го, а в окремих випадках 10-го чи 20-го банківського дня, що настає за днем, у якому завершується відрядження або виконання цивільно-правової дії), то така сума підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставками 15% або 17 % відповідно до ст.167 Податкового кодексу України за рахунок будь-якого оподатковуваного доходу (після його оподаткування) за відповідний місяць. У разі недостатності суми доходу – за рахунок оподатковуваних доходів наступних звітних місяців до повної сплати суми такого податку.

Звіт складається підзвітною особою, що отримала такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.

Форма Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт та Порядок його складання затверджені Наказом Міністерства доходів і зборів України від 24.12.2013 N 845.

Змінилися ставки акцизного податку на алкогольні напої

Нові ставки акцизного податку на алкогольні напої, крім коньяків, встановлюються з 1 березня 2014 року. Так на вина натуральні з доданням спирту, вина міцні (кріплені), вермути ставка акцизного податку за 1 літр складає 2,86 грн., на вина ігристі та газовані за 1 літр - 4,16 грн., на спирти етилові, неденатуровані, денатуровані, спиртні напої, лікери та інші напої, що містять спирт за 1 літр 100-відсоткового спирту - 56,42 грн.

А на коньяки вводиться нова ставка акцизного податку з 1 квітня 2014 року – 56,42 грн. за 1 літр 100-відсоткового спирту, яка буде діяти до 31 грудня 2015 року.

Не змінними залишаються ставки акцизного податку на пиво, вина виноградні натуральні та сидр і перрі.

Такі зміни внесені Законом України від 19 грудня 2013р. № 713-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок окремих податків».

Затверджено форму Квитанції про прийняття податків та зборів

Зазначена квитанція використовується для сплати податків і зборів через каси сільських (селищних) рад мешканцями сільської місцевості.

Тепер при сплаті податків і зборів, у тому числі й плати за землю, видаються квитанції встановленого зразку.

Форма квитанції затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 27.12.2013 року № 856 «Про затвердження форми Квитанції про прийняття податків та зборів» та розміщена на веб-порталі Міністерства доходів і зборів в розділі «податкове законодавство» http://minrd.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/63057.html.

Порядок отримання зазначеної квитанції залишився без змін.

Звернення податківців до жителів Погребищенського району та
м. Погребище

У зв’язку з нестабільною ситуацією в Україні та процесу змін в керівних органах держави Погребищенське відділення Козятинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Вінницькій області заявляє, що всі працівники інспекції працюють на виконання дохідної частини бюджетів усіх рівнів. Не зважаючи на політичну ситуацію, Погребищенське відділення Козятинської ОДПІ з розумінням ставиться до процесів, які відбуваються в державі та відповідально до функцій, які полягають в наповненні бюджетів усіх рівнів та функціонуванні механізму податкової системи, а також заявляє, що установа та її працівники є поза політикою.
Просимо платників податків та громадян із розумінням поставитися до даної ситуації та забезпечити виконання своїх конституційних обов’язків, а саме забезпечити повноту розрахунків по податках та зборах, стабільного наповнення бюджетів, акумуляції коштів, необхідних для виплати пенсій, стипендій, заробітних плат для працівників бюджетних організацій, а також функціонування у нормальному режимі бюджетних установ району.
Колектив Погребищенського відділення Козятинської ОДПІ з повною відповідальністю стверджує, що ситуація, яка склалася жодним чином не завадить якості обслуговування платників, які пропонуються для населення Погребищенського району та міста Погребище.

Категорія: Інформація | Переглядів: 249 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz