MENU
Головна » 2015 » Серпень » 5 » Президент призначив Івана Вінника головою Погребищенської районної державної адміністрації
15:56
Президент призначив Івана Вінника головою Погребищенської районної державної адміністрації
Представлення пройшло в великому залі Погребищенської райдержадміністрації, за участі голови Державної казначейської служби України Т.Слюз, начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області С.Бакути.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів на Сході України.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації А.Гижко подякував присутнім за плідну роботу та наголосив, що голова райдержадміністрації – це той менеджер, який бере на себе відповідальність та генерує нові ідеї, направляє поступальний розвиток району. Андрій Петрович окреслив основні завдання, які стоять перед органами влади Вінниччини в цілому та Погребищенського району зокрема, визначивши пріоритетними такі як: турбота про сім`ї мобілізованих та учасників АТО, підготовка до нового навчального року, енергозбереження, залучення інвестицій та створення нових робочих місць, розвиток малого і середнього бізнесу та легалізація зайнятості, боротьба з корупцією, організація умов для проведення виборів до місцевих рад. Він побажав усім учасникам зібрання успіхів, оптимізму та віри в майбутнє.

Голова райдержадміністрації Іван Васильович Вінник завірив усіх присутніх, що виправдає високе довір’я керівництва держави та області і зробить усе можливе задля поступального розвитку Погребищенського району зазначивши, що позитивного результату зможемо досягти працюючи усі разом та будучи патріотами своєї Держави.

Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і
громадськістю апарату районної державної адміністрації
pogrda.gov.ua

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №640/2015-рп
Про призначення І.Вінника головою Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області
Про призначення І.Вінника головою Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області
Призначити ВІННИКА Івана Васильовича головою Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області.
Президент України Петро ПОРОШЕНКО
5 серпня 2015 року
640/2015-рп

president.gov.ua

Категорія: Новини міста | Переглядів: 156 | Додав: ANgel | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz