MENU
Головна » 2014 » Жовтень » 30 » Привітання начальника Козятинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області Геннадія Садового з Днем вшанування пенсіонерів і ветеранів ДПС У
11:26
Привітання начальника Козятинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області Геннадія Садового з Днем вшанування пенсіонерів і ветеранів ДПС У
Щиро вітаю Вас зі святом – Днем вшанування пенсіонерів і ветеранів Державної податкової служби України!
Щиро дякую Вам за Вашу сумлінну працю протягом багатьох років. Результатом вашої наполегливості та відданості обраній справі стала неоціненна спадщина, яку ви передали нам, вашим молодшим колегам – сучасну та розбудовану інфраструктуру податкової служби, чудовий досвід подолання перешкод та дух переможців, вміння йти до поставленої мети попри будь-які труднощі.
Я з гордістю звітую Вам, що ми не загубили ваших здобутків: все створене вами стало базою для подальшого розвитку Державної податкової служби, стартовим майданчиком для якісного стрибку до нового рівня роботи.
І всі ми добре знаємо, що дякувати за це треба саме Вам – людям, які стояли на початку важкого шляху до сьогоднішніх успіхів. Які забезпечили спадкоємність не тільки знань та досвіду, а й головних цінностей, що покладені в основу нашої роботи – патріотизму, віри, відданості, професіоналізму.
Від всього серця бажаю Вам доброго здоров'я, благополуччя, оптимізму та довгих років життя!

Категорія: Інформація | Переглядів: 141 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz