MENU
Головна » 2015 » Грудень » 21 » Про підсумки 2015 року на семінарі для платників податків
10:39
Про підсумки 2015 року на семінарі для платників податків
За участю Вінницької обласної організації товариства «Знання» в актовому залі Козятинської міської ради 17 грудня відбувся кущовий семінар для бухгалтерів підприємств, установ та організацій м. Козятин та Козятинського району на тему: « Останні бухгалтерські та податкові новини».
Раїса Кирилюк, лектор, викладач бухгалтерських курсів товариства «Знання», проінформувала присутніх про нещодавно зареєстрований у Верховній Раді України законопроект за № 3630 «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні», основні положення якого було розглянуто під час семінару.
Залишаються також актуальними питання електронного адміністрування ПДВ, та роботу ПДВ з використанням програмного забезпечення «MEDoc IS» і його оподаткування про, що в подальшому розповіла Раїса Миколаївна.
Завершується 2015 рік, тому першочерговим є заповнення декларації з податку на прибуток підприємств за новою формою, затвердженою наказом Мінфіну України від 20.10.2015 № 897. Про особливості її заповнення та перспективні нововведення з податку на прибуток підприємств присутнім пояснила лектор.
Учасники семінару також отримали інформацію про оновлене офіційне видання ДФС України « Вісник. Право знати все про податки і збори», який може стати незамінним помічником у правильній та своєчасній сплаті податків та зборів; про переваги подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді; про особливості визначення митної вартості та сертифікати за формою «EUR.1» з перевезення товарів з України, що експортуються до держав Європейської асоціації вільної торгівлі. До сертифікованих товарів українського походження застосовуються пільги зі сплати мита.
На прикинці семінару, а він йшов майже 3-ри години, учасники отримали подарунки у вигляді журналів «Вісник. Право знати все про податки і збори» та «Все про бухгалтерський облік», та розроблену митодичку в допомогу бухгалтерам від товариства «Знання».
Кожен з суб’єктів господарювання отримали відповіді на свої запитання.

Категорія: Інформація | Переглядів: 75 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz