MENU
Головна » 2014 » Серпень » 6 » Робочий візит керівництва Козятинської ОДПІ до Погребищенського району
09:01
Робочий візит керівництва Козятинської ОДПІ до Погребищенського району
Керівник Козятинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області Геннадій Садовий 1 серпня провів робочу зустріч з головою Погребищенської райдержадміністрації Скарбовійчуком Сергієм Миколайовичем, в.о. голови районної ради Волинським Сергієм Олександровичем та заступником голови Погребищеньської РДА Шафранським Петром Петровичом. Основної темою для обговорення стало питання виконання надходжень до земельного фонду місцевого бюджету Погребищенського району та співпраці органів Міндоходів з органами місцевого самоврядування та влади Погребищенського району в рамках проведення заходів по операції «Урожай 2014», що має можливість зменшити тіньову зайнятість в аграрній сфері та збільшити надходження до місцевих бюджетів.
« Вінницька область за площею сільськогосподарських угідь є аграрним регіоном. Виходячи з цього та з метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, легалізації зайнятості населення області, з 2010 року запроваджено проведення операції «Урожай» на території області. Таким чином податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого в складі доходної частини місцевих бюджетів становить 71,3 % є вирішальним в її формуванні. Виконанням завдань по надходженню ЄСВ є організацією повноти і своєчасності здійснення виплат соцільного характеру. Дотримання суб’єктами господарювання агропромислового комплексу податкового законодавства та законодавства України, яким регламентується трудові відносини, фінансово-господарські відносини, досягнення навантаження по сплаті громадянами, самостійно здійснюють обробіток земельних ділянок (паїв), податку на доходи фізичних осіб адекватного рівня навантаження, що склався у суб’єктів господарювання, є запорукою ритмічного та повного формування доходної частини місцевих бюджетів та соціальних фондів. Отже, стратегічні напрями роботи по контролю за дотриманням законодавства суб’єктами господарювання та громадянами, які здійснюють діяльність в аграрному секторі економіки, залишаються актуальними і на поточний 2014 рік» було акцентовано начальником Козятинської ОДПІ на робочій зустрічі з керманичами Погребищенського району.
Після зустрічі з районними очільниками в Погрибещанському Відділенні Козятинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області за участі начальника Погребищенського відділення Козятинської ОДПІ

Мороз Ліди Михайлівни відбулася особиста зустріч з головними бухгалтерами та керівниками підприємств Погребищанського району, щоб почути від них пропозиції щодо вирішення проблемних питань, які виникають у процедурах надання адміністративних послуг які адмініструє Погребищенське відділення та пропозицій в застосуванні податкового законодавства в аграрному секторі.
Відкриваючи зустріч, Геннадій Садовий проінформував присутніх про створення Державної фіскальної служби України, яка займатиметься питаннями податкової та митної політики. «Роз’єднання податкової та митниці не буде, - зазначив він. - Наразі вирішується питання про створення служби фінансових розслідувань та її статус і підпорядкування». Роботу Міністерства доходів і зборів України за два останні місяці Геннадій Іванович охарактеризував так: «У нас був вибір - працювати чи піаритись. Баланс був зміщений в сторону роботи». Зокрема, очільник Козятинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області згадав про розроблений Міністерством законопроект про застосування податкового компромісу, який дозволить компаніям, які в минулому, по суті, змушені були користуватися послугами «податкових ям», сплатити лише 15% своїх зобов’язань і далі працювати «чисто».
Відповідаючи на питання присутні бухгалтерів стосовно того, як не потрапити до списку «ризикових» підприємств, Геннадій Садовий зазначив: «Аналітична система податкової дозволяє за певними критеріями виявити «яму» на другий день після подання таким підприємством декларації. Тому єдиний спосіб убезпечити себе - не працювати з такими фірмами, бо сьогодні «податкові ями» є не «в тренді» серед порядних СПД.
Також від присутніх було наголошено на проблемні питання які озвучила Поліщук Катерина Іванівна, головний бухгалтер приватних підприємств та член асоціації фермерів та землевласників, та сільських господарств Погребищенського району – часта зміна податкового законодавства, питання формування ціни плати за землю, складність процедури реєстрації податкових накладних, подання разом з пакетом електронної звітності додаткових документів, оскарження податкових повідомлень-рішень тощо. Також надійшли пропозиції, щодо спрощення податкового законодавства для мілких фермерських господарств які мають землі до 500 га. Усі пропозиції і зауваження Геннадій Іваннович пообіцяв донести до керівництва ГУ Міндоходів у Вінницькій області, адже одним із напрямів цієї роботи є тісний діалог з бізнесом та інститутами громадського суспільства. «Ми відкриті до бізнесу. Проведення зустрічей з платниками податків та громадськістю викривають ті «больові» питання, які сьогодні турбують бізнес та потребують негайного вирішення», - підкреслив Геннадій Іванович Садовий.
За ініціативи Геннадія Садового, учасники зустрічі домовилися проводити їх частіше.

Категорія: Інформація | Переглядів: 241 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz