MENU
Головна » 2014 » Жовтень » 1 » Шахраї прикидаються керівниками податкових інспекцій і вимагають надати „ матеріальну допомогу ”
12:22
Шахраї прикидаються керівниками податкових інспекцій і вимагають надати „ матеріальну допомогу ”
Останнім часом на території Вінницької області в тому числі і м. Козятин знову зафіксовані факти шахрайських дій від імені керівництва територіального підрозділів Міністерства доходів і зборів України – Козятинської ОДПІ.
Так, невідомі особи з проханням надати «матеріальну допомогу в сумі від 4 до 7 тис.грн.» в зв’язку із перевіркою інспекції, здійснюють дзвінки на номери телефонів, як службові, так мобільні суб’єктів господарювання, при цьому в більшості випадків, називаються начальником або заступником територіального підрозділу Головного управління Міндоходів у Вінницькій області Козятинської ОДПІ. (дзвінки здійснюються з телефонного номеру 0965374676).
Для того, щоб запобігти можливим фактам дискредитації підрозділів Міністерства доходів і зборів України, просимо суб’єктів господарювання, у разі встановлення подібних фактів, негайно повідомляти на «телефон довіри» (тел. (0432)66-02-05) управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області, для перевірки та вжиття необхідних заходів.

Категорія: Інформація | Переглядів: 143 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz