MENU
Головна » 2011 » Листопад » 21 » Скандальний професор Пі
18:56
Скандальний професор Пі
Як пише Експрес, Слюсарчук був затриманий у Києвi. Під час затримання, Андрiй Слюсарчук нібито сказав: "Я вас чекав давно".

За інформацією видання, проти Андрія Слюсарчука порушено декілька кримінальних справ: одна – за підробку документів, інша – за статтею "шахрайство".

Видання також повідомляє, що професор Андрій Слюсарчук навчався в ПТУ, а не в медінститутах Росії та України, займався медичною практикою без професійної освіти.

Вінницький медінститут відповів на редакційний запит, що в них ніколи не було студента Андрія Слюсарчука. Правоохоронці також перевіряють, чи Московський медуніверситет видавав диплом Слюсарчуку, коли він ще був неповнолітнім.

Також газета звертає увагу на те, що раніше Слюсарчук був на підписці про невиїзд через кримінальні справи. Першу карну справу проти чоловіка було порушено у 1996 році. Тоді слідчі Львівщини інкримінували йому шахрайство, але ця справа, як й інші подібні, до суду так і не дійшла.

Нагадаємо, на початку жовтня 2011 року Андрій Слюсарчук отримав грошову премію Президента України Віктора Януковича у розмірі 150 тис. грн у номінації "наукові досягнення в галузі освіти" за цикл робіт "Комплекс освітніх інформаційних технологій подання, запам'ятовування та опрацювання надвеликих об'єктів інформації в процесі навчання".

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Новини України | Переглядів: 280 | Додав: Аліночка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
Журналісти розкрили таємницю "надздібностей" Професора Пі.


"Надздібності" Слюсарчука зумів повторити журналіст
Журналіст програми "Гроші" зумів без проблем повторити "досягнення" Професора Пі (Андрія Слюсарчука).

Глядачами феноменальних здібностей журналіста стали студенти. Перед початком "дива" журналіст переконав аудиторію, що в нього геніальна пам'ять, він може запам'ятовувати великі, числа, множити їх і ділити.

Журналіст запропонував студентам назвати 20 цифр, які він без коливань відтворить наприкінці "сеансу".

Йому вдалося продемонструвати здібності множення і ділення величезних чисел, шокуючі цим студентів.

Також журналіст зумів прочитати напам'ять уривок з книжки. Таким чином він повторив усі "рекорди" славнозвісного шоумена Андрія Слюсарчука.

Після експерименту журналісти розкрили таємницю, як їм вдалося це зробити, що не виключає ймовірності, що саме так чинить Професор Пі.

"Існує звичайний мікронавушник, який вставляють у вушну раковину, його не можна знайти металошукачем", - розповів фахівець з безпеки інформації Ілля Низовцев.

За його словами на такий прихований навушник інформацію може передавати асистент шоумена, а як відомо, поруч зі Слюсарчуком на шоу завжди є якісь "допоміжні" люди.

Він також додав, що Професор Пі міг використовувати більш сучасні методи передачі інформації.

"Найсучасніші навушники – це мікромагніти. Достатньо маленьку кульку закинути у вухо до барабанної перетинки. Після такої маніпуляції жоден фахівець без спецінструментів не зможе відшукати такий інфоприймач", - наголосив Низовцев.

Саме завдяки таким технологіям, журналіст "1+1" і зміг здивувати аудиторію своїми "надздібностями".
avatar

Хостинг від uCoz