MENU
Головна » 2013 » Березень » 31 » Святкування Великодня
14:06
Святкування Великодня
Святкування Великодня одне з найсвітліших християнських свят нашої країни. Це свято традиційно пов’язане не лише з великою відправою християнських служб та посвяченням пасхальних справ, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок.
З метою здійснення контролю за дотриманням вимог пожежної безпеки культових споруд християнської конфесії та на виконання вказівки Держтехногенбезпеки, починаючи березня, співробітники СНПО Погребищенського району проводять планові та позапланові перевірки церков, у яких планується проведення Пасхальних богослужінь та відправ.
Виконанню планових заходів приділяється велика увага керівництва, тому що саме у період святкування значно підвищується загроза виникнення пожеж, які можуть призвести до трагічних наслідків.
Під час перевірки співробітники служби наглядово-профілактичного обслуговування в першу чергу звертають увагу на наявність первинних засобів пожежогасіння, звільнення шляхів евакуації від загромадження та відповідність електромережі безпечній експлуатації. На жаль, всі церкви на території району не обладнані автоматичними засобами протипожежного захисту, не проводиться вогнезахисна обробка горючих конструкцій будівель і споруд та інші протипожежні заходи, які потребують значних капітальних та фінансових затрат. З настоятелями церков проводяться інструктажі та бесіди, а прихожанам доводять вимоги пожежної безпеки у побуті.
Для того, щоб свята пройшли без надзвичайних подій, СНПО Погребищенського району звертається до настоятелів і прихожан з проханням дотримуватися вимог пожежної безпеки!

Категорія: Інформація | Переглядів: 357 | Додав: pogdtb | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz