MENU
Головна » 2013 » Квітень » 26 » Святкування Великодня
09:14
Святкування Великодня
Шановні вінничани!

Напередодні Великодня звертаємося до усіх громадян: нехтування елементарними правилами пожежної безпеки може призвести до біди! Уважність, обережність та відповідальність допоможуть не впустити непроханого, нищівного червоного гостя до вашої оселі.

Храм для віруючого серця – то духовна святиня, для держави – це також пам’ятка історії та архітектури. Багато з них стали Альма-матір’ю для десятків поколінь прихожан. Зведені руками наших далеких прадідів, освячені їхніми молитвами й непорушною вірою, вони покликані наставити на шлях праведний покоління прийдешні. Вберегти святині від вогняного лиха – наш обов’язок.

Господь дарував нам життя земне, заповідаючи, як достойно пройти цей шлях. На людину чекають спокуси і випробування, та Всевишній дає розум і сили душевні їх долати. Часом достатньо, здавалося б, найменших зусиль: бути уважними, користуючись пічним опаленням та електроприладами, бути вкрай обережними з відкритим вогнем та легкозаймистими матеріалами, дбати про безпеку дітей та навчати їх – і словом, і власним прикладом – правильному поводженню з вогнем.

З турботою про ближнього звертаємося до кожного серця: часто жертвами пожеж стають люди літні, немічні, одинокі. Не забути, що такі є серед ваших сусідів та знайомих, виявити елементарну турботу про них, зігріти теплом своєї душі й допомогти, убезпечити у побуті – знайдіть на це хвилини і, можливо, ви врятуєте людське життя!

Зі світлим святом Пасхи! Злагоди, добробуту, душевного тепла кожному дому!

Державний пожежний нагляд Вінницької області

Категорія: Інформація | Переглядів: 311 | Додав: pogdtb | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz