MENU
Головна » 2012 » Травень » 15 » Свято випускного балу
16:55
Свято випускного балу

В суботу, 12 травня, в школах міста відбулась радісна і сумна водночас подія: випусний бал.
Радісно бо перед випускниками відкриваються нові обрії дорослого життя, можливість продовжити навчання для одних і перша робота і перші зароблені гроші для інши;сумний через те що скінчилось дитинство, розлетяться шкільні друзі, не буде звичних уроків та перерв. Свято так і називалось: «Прощавай, рідна школа!»
Розпочались випускні вечори о 19-00 з привітальних слів директорів шкіл Носової Тетяни Анатоліївни в першій міській школі та Гнатюк Ольги Михайлівни в школі №2.
Після вручення атестатів слово для виступу було надано гостям – представникам Фонду Демчака. Після короткого привітання випускників підійшли до головної інтриги свята- вручення найкращим випускникам електронних книг та сертифікатів на першочергове працевлаштування в бізнес – підрозділи корпорації Українська Бізнес Група за підписом Президента Фонду Демчака РУСЛАНА ДЕМЧАКА. Це стало справжньою несподіванкою, як для випускників, так і для всіх присутніх. Свято продовжувалось, а журнали корпорації вручені випускникам переходили з рук в руки присутніх допоки не стемніло і молоді пари розумних, цілеспрямованих, амбітних і красивих випускників закружили в випускному вальсі…

Категорія: Новини міста | Переглядів: 503 | Додав: igaryok | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 2
avatar
1
Демчак харашо агітує))
avatar
2
Така його робота
avatar

Хостинг від uCoz