MENU
Головна » 2012 » Травень » 30 » Тренінг для представників малого бізнесу
16:37
Тренінг для представників малого бізнесу

На зустрічах з Русланом Євгенійовичем Демчаком підприємці Погребищенського району звернулись до Руслана Євгенійовича з пропозицією організувати для представників малого бізнесу навчання по різних напрямках діяльності. Мотив простий: при тому що кожен з них організувавши власну справу добився результатів хтось кращих, хтось дещо гірших, готовий прислухатись до досвіду людини, яка за п”ятнадцять років збудувала корпорацію з одиннадцяти бізнес-підрозділів в п”яти напрямках діяльності. І відповідь не забарилась.
На минулі вихідні до райцентру завітала віце-президент Корпорації UBG, директор Департаменту персоналу Серга Тетяна Володимирівна. Управління і керівництво,постановка цілей,стилі керівництва, типи керівників,делегування,види контролю,планування, мотивація працівників, моделі структури заробітньої плати, принципи системи мотиваціїї... Теми за темами... Не скупа лекція а постійний діалог, розгляд різноманітних варіантів поведінки, моделі проблемних ситуацій і шляхи виходу з них. Побудова відносин з людьми,оплата праці і відповідальність за кінцевий результат.
Два дні гостя зі столиці ділилась досвідом ефективного менеджменту. В виграші залишились обидві сторони. Місцеві підприємці отримали нагоду на практиці застосувати знання набуті в процесі навчання і на власному прикладі пересвідчитись чи працюють «столичні» технології, а пані Тетяна привезе в корпорацію багаж вражень від спілкування з простими людьми маленького але мальовничого куточка Поділля. На кінець зустрічі тренер подякувала присутнім за відкритість в спілкуванні, щирість та відвертість. Наголосила , що ця зустріч для неї особливо приємна, адже в нашому регіоні вона вперше проводить подібні заходи і якщо це дійсно потрібно людям і знайде відголосок в їхніх серцях,вона готова продовжити почату справу як в розвитку даного направлення навчання так і розпочати інші проекти, як-то «Мистецтво продаж» і таке інше.
Результатом навчання стало вручення учасникам тренінгу СЕРТИФІКАТІВ про успішне проходження курсу тренінгу «Ефективний менеджмент, 1 рівень» від корпорації Українська Бізнес Група,а натомість столична гостя отримала букет прекрасних троянд і оплески від присутніх.

Категорія: Новини міста | Переглядів: 298 | Додав: igaryok | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz