MENU
Головна » 2015 » Січень » 25 » Україна введе санкції проти Росії - рішення РНБО
17:39
Україна введе санкції проти Росії - рішення РНБО
Рада національної безпеки і оборони України виступає за обов'язкове застосування на території України міжнародних санкцій відносно Російської Федерації. "Для посилення тиску на Росію Рада національної безпеки прийняв рішення щодо обов'язкового застосування на території України санкцій, введених країнами ЄС, Швейцарською конфедерацією, США і країнами Великої сімки щодо Російської Федерації", - повідомила прес-служба РНБО про результати сьогоднішнього засідання Ради. Також РНБО внесла пропозиції щодо посилення санкцій проти Росії. Нагадаємо, у вересні 2014 року Кабмін схвалив і вніс на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування персональних економічних та інших обмежувальних заходів до 209 юридичним і понад 1 тис. фізичних осіб, причетним до підтримки агресії РФ проти України. Це зроблено на виконання закону "Про санкції", прийнятого 12 серпня Верховною Радою за ініціативою Кабміну. Пропозиції складаються з восьми пунктів. Остаточне рішення по них вводиться в дію указом президента. Зокрема, Кабмін пропонує РНБО заборонити в'їзд в Україну особам, які підтримали військову агресію по відношенню до України, тероризм і окупацію частини території країни. Також Кабмін пропонує заборонити виведення за межі України капіталу юридичним особам-резидентам РФ держформи власності і юрособам з часткою статутного капіталу у власності РФ, які підтримали військову агресію щодо України, тероризм і окупацію частини України. Кабмін пропонує також заборонити держзакупівлі товарів, робіт і послуг у юросіб-резидентів РФ госформы власності та юросіб з часткою статутного капіталу у власності РФ, а також інших суб'єктів господарювання, які здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походженням з РФ, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливо, що підтверджено Мінекономрозвитку. Перелік ініціатив уряду включає заборону участі в приватизації, укладення нових договорів оренди держмайна України резидентам РФ і особам, які прямо чи опосередковано контролюються резидентами РФ або діють в їх інтересах, а також введення додаткових заходів у сфері екологічного, санітарного, фітосанітарного та ветеринарного контролю щодо харчових продуктів, товарів легкої промисловості, косметичних виробів і побутової хімії походженням з РФ. Нагадаємо, сьогодні президент США Барак Обама заявив, що занепокоєний розвитком ситуації на сході України і готовий до нових заходів по наданню тиску на Росію. "Ми продовжимо чинити економічний тиск на Росію", - сказав американський лідер, уточнивши при цьому, що США "не має на меті знищення або ослаблення російської економіки. джерело: http://tsn.ua

Категорія: Новини України | Переглядів: 217 | Додав: STEVINAY | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 9
avatar
1
Барак приказал, Украина приняла под козырек.
avatar
0
2
Ти знову тут? Іди пуйлу посмокчи, не трать дарма часу.
А якщо серйозно, то крім висерів ти можеш сам щось розумне написати? Якщо не можеш, то не роби тут свої потуги насрати!
avatar
1
3
Краще слухати США ніж РФ. Країна яка добилася великого технічного і культурного розвитку, в противагу РФ, в якої досягнення - найбільша смертність від алкоголоізму, наркоманії і т.д. Намає взагалі, можна сказати з мінусом, розвиток технічний і культурний. Якщо хочем розвиватися то потрібно дивитися на країни які щось досягли, не обовязково на США, а РФ в даний час це помийна яма у всіх відношеннях, якби не нафта то була давно б на рівні Гондурасу та Гвінеї. І то за рахунок цеї нафти збагатилися тільки чини з РФ і простий люд сидить зараз в гівні і славить царя. Шовінізм у чистому вигляді.
avatar
4
Понимаю, что поток брани не от большого ума, но наши предки были не глупыми и вместе построили великую цивилизацию, от которой вы так стараетесь отделиться. Эти попытки отделения приносят потерю суверенитета, войну, обнищание населения, потерю территорий.
avatar
0
5
"Брань" це де ти таке побачив? Цивілізацію ми разом не строїли tongue історію почитай. Відділитися -насмішив biggrin За допомоги Россії були штучні голодомори і Україні 21-22р. 32-33р 46р. Окупація східної України в 1918р, окупація західно України в 1939р. Мільйони смертей українців завдяки Россії!!!
Троль я тебе попереджав щоб не говорив штампами кремлівськими? Ти знову прийшов сирнув про "брань" і "вєлікоє государство расєя" Хоч написати щось розумне напиши. Люди в центральній Україні не такі дурні як на східній, на твій маразм "о вєлікой СССР" і "большіх зарплатах" не поведуться.
avatar
0
6
Підчитай трохи історії, дно!
«Русская весна» 1918 года. Украину присоединяли к СССР под лозунгом «Смерть украинцам!» (+фото)
http://crime.in.ua/statti/20150222/1918
avatar
7
При чем здесь Россия? До 1917 года территория современной Украины была Россией.
avatar
0
8
Справді? smile Я і не знав smile Ще розкажи мені що Україні не було взагалі (звісно з історичними довідками) smile І що ти з Погребищ smile
З.І. А скільки хоть платять?
avatar
9
Спроси у родителей, здесь была мельница? Сейчас ее нет, но в 80х мы там играли в "войнушку". http://wikimapia.org/32524993/ru/Здесь-была-мельница.
avatar

Хостинг від uCoz