MENU
Головна » 2013 » Червень » 7 » Українців будуть викликати в суд з допомогою SMS
10:30
Українців будуть викликати в суд з допомогою SMS
Першими нововведення запровадять Печерський і Святошинські суди Києва, Автозаводський суд Кременчука, апеляційні суди Закарпатської і Дніпропетровської областей.

Як пише ЮРЛІГА, наказом від 1 червня N73 Державна судова адміністрація затвердила порядок передання учасникам судового процесу текстів судових повісток у вигляді SMS.

Порядок направлять тільки в тому випадку, якщо учасник процесу сам погодиться отримувати її в такому вигляді. Відповідна заявка оформляється в суді або через інтернет на сайті офіційному веб-порталі судової влади.

Результат доставки SMS на номер телефону учасника (дата і час доставки або причина недоставки) автоматично розміщується у відповідному електронному реєстрі автоматизованої системи документообігу. Такі повідомлення роздруковуються і долучаються до матеріалів справи; відповідальний працівник апарату суду.

Встановлено, що загальна кількість символів в SMS по справам цивільного судочинства може становити від 214 до 823. Загальна кількість символів в SMS по справам кримінального судочинства становить від 254 до 859.

Категорія: Новини України | Переглядів: 313 | Додав: Аліночка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 8
avatar
1
Технології!!!
avatar
2
Ага:)
avatar
3
Не хочу я отримувати таких СМС smile
avatar
4
Хах:)) то не доходь до судів))вирішуй все "полюбовно"!))
avatar
5
Правильно,тільки по "любві" smile
avatar
6
Будем вирішувати все по "любві"  biggrin без СМС
avatar
7
саме найкраще:)
avatar
8
це не надійно, тобу не бачу смисла в таких "ноу-хау" даром гроші потратять (а потратять не мало wacko )
avatar

Хостинг від uCoz