MENU
Головна » 2015 » Липень » 3 » Видача дозволів на вилов риби
11:28
Видача дозволів на вилов риби
Чи має право суб’єкт господарювання при наданні послуг з видачі дозволів на вилов риби здійснювати діяльність без РРО?

Відповідно до вимог ст. 10 Закону про РРО постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 р. № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» затверджено Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, згідно з яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО з використанням РК та книг обліку розрахункових операцій (далі-КОРО), зокрема, відповідно до п. 25 якого при наданні послуг з видачі дозволів на вилов риби.
Таким чином, при наданні послуг з видачі дозволів на вилов риби суб’єкт господарювання має право здійснювати розрахункові операції без застосування РРО з використанням РК і КОРО.

Категорія: Інформація | Переглядів: 48 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz