MENU
Головна » 2012 » Квітень » 27 » Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації
11:18
Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації
У вступному слові голова райдержадміністрації Василь Осадчук зазначив, що ограни виконавчої влади району в І кварталі 2012 року основну діяльність спрямовували на виконання завдань, поставлених Президентом України В.Януковичем щодо покращення стандартів життя та соціального захисту людей, пріоритетів, визначених програмою економічного і соціального розвитку району на 2012 рік.

Детальніше про проведену роботу учасників засідання інформувала начальник управління економіки райдержадміністрації Наталія Новіцька, яка зазначила, що в структурі виробництва продукції сільського господарства 76 % займає рослинництво. Під урожай поточного року господарствами району було посіяно озимих культур на площі 21508 га. Завдання по посіву ярих культур на 2012 рік становить 54142 га. На сьогодні по всіх категоріях господарств посіяно ранньої ярої групи зернових та зернобобових культур на площі 10443 га при плані 11621 га, завдання виконано на 90%.

Вагоме місце в економіці району займає інвестиційна та будівельна діяльність. За оперативними даними обсяг інвестиції в основний капітал за І-й квартал 2012 року склав 5,7 млн.грн., що в 2 рази більше минулого року. Основними джерелами фінансування є власні кошти підприємств та організацій, кошти місцевих бюджетів та інші джерела фінансування.

З метою покращення побутових умов мешканців територіальних громад в районі продовжуються роботи по газифікації. 20 квітня 2012 року підключено газ до 117 житлових будинків с. Мончин. На будівництво газопроводу використано майже 2,0 млн. грн.

В поточному році вдалося вирішити питання щoдо фінансування ряду об’єктів. Так, на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на наш район виділена субвенція із Державного бюджету в сумі 1,0 млн.грн., субвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності становить 649,2 тис. грн., з обласного бюджету, розпорядженням голови облдержадміністрації, виділено 1,3 млн.грн. на капітальний ремонт проїжджої частини та тротуару по вул. Б. Хмельницького та Вишневій в м. Погребище та вул. Садової в с. Борщагівка.

Завершується розробку проектів на дев’ятий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Дзюньківською сільською радою розробляється проект, який буде представлений на конкурс проектів із впровадження/вдосконалення децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад Вінницької області. Ставши переможцем цей проект отримає грант від Швейцарської Конфедерації через Швейцарське Агенство з питань розвитку та співробітництва.

Завдання по поступленнях до місцевого бюджету виконано на 108 % або додатково мобілізовано 433 тис.грн. До відповідного періоду минулого року надходження збільшились на 475 тис.грн.

Промислових підприємствами району вироблено продукції на суму 3,2 млн.грн.

В сфері ринку праці впродовж І-го кварталу 2012 року спостерігалось зменшення кількості незайнятого населення (мінус 139 осіб ). За січень-березень поточного року районним центром зайнятості на підприємства району працевлаштовано 218 чол. За рахунок різних джерел фінансування на підприємствах і організаціях різних форм власності за січень-березень поточного року створено 61 нове робоче місце, із них за рахунок підприємництва створено 57 одиниць.

Частка надходжень від суб’єктів малого підприємництва до бюджетів всіх рівнів складає біля 63%. Це і діяльність фізичних осіб, яких зараз нараховується 1116 осіб та 107-ми юридичних одиниць.

Адміністратором дозвільного центру надано 145 консультацій та видано 323 документи дозвільного характеру. Для порівняння озвучу такі цифри: за 2011 рік видано 86 дозвільних документів. Державним реєстратором проведено реєстраційних дій стосовно 317 фізичних та юридичних осіб.

Основним індикатором розвитку роздрібної торгівлі традиційно вважається роздрібний товарооборот. За оперативними даними його розмір за І-й квартал 2012р. склав 14,8 млн.грн, що на 9 % більше відповідного періоду минулого року.

На ринку послуг району в поточному році працювало 16 підприємств, основним видом діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг (включаючи ПДВ) для всіх споживачів склав 7,3 млн. грн., що в 3,4 рази більше, ніж в 2011 році.

Про стан виконання доручень першого заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації за результатами співбесіди в Погребищенському районі 27 березня 2012 року учасників колегії інформували начальники управлінь та відділів райдержадміністрації. В ході принципового та конструктивного діалогу із виступаючими голова райдержадміністрації Василь Осадчук акцентував увагу звітуючих на недоліках та упущеннях, що виникли в ході виконання доручень. Так, начальникам управління агропромислового розвитку та ветеринарної медицини вказано на зволікання із створенням молоко пунктів в с.Дзюньків, Станилівка, Саражинці. Начальнику відділу Держкомзему у Погребищенському районі– на відсутність системності у роботі відділу та рекомендовано скласти графік прийому громадян адміністраторами за черговістю по населеним пунктах. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації – на необхідності вирішення питання із підвезенням дітей із тих населених пунктів, де проводиться реорганізація закладів освіти.

Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в районі інформував заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Ігор Медик, який охарактеризував типові помилки і недоліки, виявлені в результаті перевірки 167 кошторисів бюджетних установ та наголосив на неухильному дотриманні бюджетної дисципліни.

Підводячи підсумки засідання колегії, голова райдержадміністрації Василь Осадчук зазначив, що районна влада і надалі створюватиме належні умови для діяльності суб’єктів господарювання та розвитку соціальної сфери. Він наголосив, що жодна проблема, що виникає не може бути вирішена сама по собі. Тільки спільними зусиллями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування вона повинна вирішуватись з урахуванням інтересів як громади, так і кожного її мешканця.

Відділ з питань внутрішньої політики та
зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату РДА
pogrda.gov.ua

Категорія: Новини міста | Переглядів: 290 | Додав: ANgel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz