MENU
Головна » 2013 » Березень » 30 » Відпрацювання об'єктів соціальної сфери
17:55
Відпрацювання об'єктів соціальної сфери
Останнім часом збільшилася кількість пожеж на об’єктах соціальної сфери та на об'єктах з масовим перебуванням людей у різних країнах світу, у тому числі і в Україні, що в свою чергу призводять до загибелі та травмування великої кількості людей.
Одним із негативних прикладів є пожежа, що виникла 27 січня 2013 року під час проведення культурно-видовищних заходів (концерту рок-групи) у нічному клубі «Kiss», розташованому у м. Санта-Марія (Бразилія).
При проведенні заходів у зазначеному закладі перебувало близько 2 тис. осіб, більшість з яких молоді люди (студенти). Причиною пожежі стало використання феєрверків при проведенні піротехнічного шоу.
На місці пожежі у приміщеннях нічного клубу виявлено тіла 245 осіб, які загинули в результаті опіків та отруєння токсичними продуктами згоряння, а 131 людину з травмами різного ступеня тяжкості доставлено до лікарень.
Причина такої кількості загиблих і травмованих - незадовільний протипожежний стан закладу, а також незнання обслуговуючим персоналом обов'язків на випадок пожежі.
З початку року на території України склалася вкрай складна ситуація з виникненням пожеж та травмуванням, загибеллю людей на них. Більшість пожеж виникло на території житлового сектору.
У зв’язку з вище викладеними подіями та на виконання доручення Прем’єр-міністра України, вимог вказівок Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Держтехногенбезпеки України щодо термінового вжиття заходів для недопущення резонансних пожеж у закладах з масовим перебуванням людей на об’єктах соціальної сфери, розташованих на території України проведено перевірку та відпрацювання з евакуацією людей із закладів соціальної сфери та об’єктів з масовим перебуванням людей зокрема будинку інтернат с.Плисків, соціального центру «Милосердя» с.Плисків, ВПУ-42 м.Погребище, медичний коледж м.Погребище.
З працюючим персоналом проведено додаткові інструктажі з питань дотримання вимог пожежної безпеки. У ході проведення перевірок особливу увагу приділено питанням безпечної експлуатації електроприладів, газового обладнання, систем опалення та порядку дій при виникненні надзвичайних ситуацій і пожеж. За результатами перевірок визначено конкретні заходи, які необхідно провести, терміни їх виконання. Спільно з керівниками об’єктів розроблено дієві заходи щодо попередження пожеж та надзвичайних ситуацій різного характеру.

Категорія: Інформація | Переглядів: 325 | Додав: pogdtb | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz