MENU
Головна » 2014 » Жовтень » 8 » Військовий збір за неуповноважений відокремлений підрозділ сплачується юридичною особою до Держбюджету за своїм місцезнаходженням
10:19
Військовий збір за неуповноважений відокремлений підрозділ сплачується юридичною особою до Держбюджету за своїм місцезнаходженням
Статтею 29 Бюджетного кодексу України (далі - БКУ) визначено перелік доходів, що включаються до складу доходів Державного бюджету України.
Військовий збір, що сплачується (перераховується) згідно з вимогами Податкового кодексу України (далі – ПКУ), належить до доходів загального фонду Державного бюджету України.
Одночасно, нарахування, утримання та сплата військового збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому ст.168 ПКУ.
Згідно вказаної статті ПКУ суми податку на доходи, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.
Одночасно, ПКУ встановлено, що у разі якщо відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати та сплачувати податок на доходи фізичних осіб, усі обов'язки податкового агента за такий відокремлений підрозділ, виконує юридична особа. Податок на доходи, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, юридична особа перераховує до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого неуповноваженого відокремленого підрозділу.
Однак, вищезазначена норма регламентує порядок перерахування податку до місцевого бюджету, а оскільки військовий збір зараховується до державного бюджету, зазначена норма ПКУ не може бути виконана для військового збору.
Таким чином, юридична особа перераховує військовий збір як за себе, так і за неуповноважений відокремлений підрозділ до державного бюджету за своїм місцем розташування.

Категорія: Інформація | Переглядів: 119 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz