MENU
Головна » 2016 » Вересень » 25 » З 1 жовтня Вінниччина може залишитися без приміських перевезень!
19:24
З 1 жовтня Вінниччина може залишитися без приміських перевезень!
На Вінниччині можливе масове скорочення електричок. Втім, таке планує лише Південно-Західна залізниця. Отже, пасажири рейсів Гайворон-Рудниця, Одеса-Вапнярка, Гайворон-Вінниця, Христинівка-Вапнярка Одеської залізниці поки "можуть спати спокійно". Напевно тому, що з 1 вересня піднявся проїзд. На регіональні поїзди Київ-Рахни, Київ-Гречани, Вінниця-Коростень місця на 2 жовтня (за 10 днів, як і годиться) вже продаються на сайті, змін не видно. А от поїзди Київ-Козятин, Шепетівка-Козятин, Козятин-Жмеринка-Вапнярка-Попелюхи, Жмеринка-Гречани (Хмельницький), Козятин-Коростень, Козятин-Погребище, Жмеринка-Могилів-Подільський можуть скоротити. Списку ще немає, але на вузлових станціях уже розклеюють оголошення типу цього:
Попередньо відомо лише про відміну електрички Жмеринка-Попелюхи та 2 із 5 Жмеринка-Гречани. Уже з завтрашнього дня уповільнені поїзди, скорочені зупинки, що вказано в розкладах руху на сайті ПЗЗ. Там же пишуть: "Враховуючи соціальний характер приміських залізничних тарифів та відсутність компенсаційних виплат, збитки залізниці збільшуються, що не дає покращити сервіс обслуговування пасажирів і в подальшому призведе до припинення приміських перевезень в зв'язку з відсутністю придатного до експлуатації рухомого складу та скорочення зупинок". В соцмережах - шквал емоцій. Зараз за 14 грн можна поїхати до Козятина, за 18-до Гайсина, за 20 - до Хмельницького. За 22 грн з пересадкою можна їхати в Могилів-Подільський, Полонне тощо. "Шкода, якщо така можливість зникне", - так можна передати настрої більшості. Дехто пропонує змінити механізм: щоб пенсіонери, багатодітні та інші спочатку платили, а потім самі отримували гроші. Треті клянуть всіх і все без розбору... А якийсь вінничанин вчора на радіо Ера виступив, що електрички Вінниччині не потрібні, "бо це радянський пережиток", а пенсіонерів треба "позбавити пенсій, переселяти в бараки і оптом закупляти прострочену їжу". Ведучий аж перебив оратора. Запис можна почути за посиланням (на 10-й хвилині):
Як би не було, дуже б хотілося, щоб все якось вирішилась, не дійшло до великого напруження і штурму вагонів. Якщо в електричці тисяча місць, то автобусами стільки людей розвезти - з розділу фантастики. А швидким поїздом (якщо він взагалі зупиняється) на роботу чи навчання до міста - не наїздишся.

[img]http://vn.20minut.ua/uploads/content2/1474484867_260223[1].jpg[/img]

Джерело: 20 Минут

Категорія: Новини області | Переглядів: 334 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz