MENU
Головна » 2015 » Лютий » 10 » З податковими змінами до молоді м. Погребища
11:19
З податковими змінами до молоді м. Погребища
5 лютого м. Погребище відбулася зустріч в.о. начальника Козятинської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області Геннадія Садового зі студентами Погребищенського професійно-технічного училища. Під час зустрічі молодь ознайомилась, що ж являє собою Державна фіскальна служба та які пріоритети на даний момент та підходи запроваджують у своїй діяльності фахівці даного відомства.
Геннадій Іванович зокрема підкреслив, що останнім часом діяльність служби спрямована на широке застосування електронних сервісів для платників податків. У цьому напрямку досягнуто певних результатів, адже Україна йде до Европи і входить до складу першої десятки країн по запровадженню нових електронних сервісів. Також органи ДФС отримують інформацію в електронному вигляді від інших органів виконавчої влади, банківських установ, судів. Це спрощує звітність суб’єктів господарювання та оптимізує роботу податківців.
Також в.о. начальника Козятинської ОДПІ наголосив на початок кампанії декларування своїх доходів громадянами України, і всі хто отримав у 2014 році будь які доходи повинні до 1 травня поточного року подати до податкових органів свої декларації про доходи, а також на отримання податкової знижки.
Під час змістовної зустрічі слухачі отримали багато корисної інформації про останні податкові зміни та відповіді на задані запитання, зокрема цікавились розмірами ставок єдиного податку, умовами застосування акцизного податку та податку за нерухомість, просили очільника служби більшого роз’яснення по даних видах оподаткування.
Наприкінці заходу молоді люди подякували Геннадію Садовому за цікаву та пізнавальну інформацію, адже податкові знання можуть стати у нагоді їм найближчим часом та допоможуть зорієнтуватись у самостійному житті.

Категорія: Інформація | Переглядів: 93 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz