MENU
Головна » 2015 » Березень » 1 » З сьогоднішнього дня громадянам Росії в'їзд на територію України дозволяється тільки по закордонних паспортах.
06:54
З сьогоднішнього дня громадянам Росії в'їзд на територію України дозволяється тільки по закордонних паспортах.
У Луганському прикордонному загоні поінформували, що постановою з 1 березня 2015 року зупинено дію пунктів 1 і 5 переліку документів громадян Російської Федерації для в'їзду, виїзду, перебування і пересування територією України, визначеного додатком 1 до Угоди, у частині можливості громадян Російської Федерації в'їжджати, прямувати транзитом, перебувати і пересуватися територією України на підставі паспорта громадянина Російської Федерації або свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років) із зазначенням належності до громадянства Російської Федерації.

Відповідно громадян Російської Федерації, які з 1 березня 2015 року під час здійснення прикордонного контролю на в'їзд в Україну, у міжнародних та міждержавних пунктах пропуску, будуть надавати паспорт громадянина Російської Федерації або свідоцтво про народження (для дітей віком до 14 років), через державний кордон України прикордонники не пропускатимуть. Пропуск через державний кордон буде здійснюватись за закордонними паспортами. Стосовно дітей віком до 14 років, то їх данні мають бути вписані до закордонних паспортів їх батьків, або їм необхідно мати особистий закордонний паспорт.

джерело: http://www.unn.com.ua/

Категорія: Новини України | Переглядів: 222 | Додав: STEVINAY | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 9
avatar
1
1
Це потрібно було зробити ще рік назад!
avatar
2
А смысл, чтобы разделить народы еще больше?
avatar
0
4
А хто хоче обєднуватися з "рузкім" народом? Напевне ніхто крім бабусь яким залишилося прожити по 5 років, і вони за ці 5 років стараються максимально спортити життя своїм дітям, парадокс, але це так.
Ніхто не хоче обєднуватися з голодним обдертим народом який хоче вбивати і нищити все навкруги. В якого алкоголізм та наркоманія, смертність і багато чого іншого, найвищі в світі!!! Занепад майже усіх галузей. Моральні цінності відсутні, або на дуже низькому рівні. І другий парадокс - цей народ (рузкій) вважає себе великим і якому нібито дано право гнобити інші народи. Який пішов від татаромонгольськогї орди але свято вірить що має відношення до Київської Русі. Кремль монгольське слово.
Кому ви потрібні? Озлоблені на весь світ. Ваш народ в РФ загинається від алкоголізму та безробіття!

Щас бот на прізвисько роботехнік, прийде і напише максимум одну стрічку тексту, на кшталт - "а смісл", "брат не уході там госдеп" і т.д. А навіщо більше писати ботові? Платять не за розумні речі написані а за кількість висерів.

З.І. Може його заблокуємо? Він мене вже дістав своїми "а смісл, мазгі, братья, фашісті"
avatar
5
Для чего на этом сайте открыты комментарии?
avatar
0
7
Не для ботів з Ольгіно це точно.
Так як я і говорив - або це бот, або це убога морально людина яка більш ніж на пів стрічки тексту не здатна. Але головне текст - "рузкій мір, фашісті, братья, вівсеврьоте "
avatar
0
9

Цитата
З.І. Може його заблокуємо?
не заперечую, вже зробив... добра він явно не бажає, ні нашому місту, ні його жителям...
та і взагалі потрібно на сайті присікати ботський мотлох, тільки засмічують все навкруги,
є своя країна, місто, сайт, кладіть там купки...
пропоную на період війни з московією, чи взагалі всіх ворогів неньки банити без попереджень...
avatar
0
3

Цитата
А смысл, чтобы разделить народы еще больше?
слова RoboTehnik:  Да, я за сильную и независимую Украину, без фашизма

ось ти і сам відповів на своє запитання...
avatar
6
Ты утверждаешь, что "закрыв" границу Украина становится сильнее?
avatar
0
8
Це твоя відповідь, не тупи. Там все написано smile
avatar

Хостинг від uCoz