MENU
Головна » 2012 » Вересень » 6 » Звернення кандидата в депутати ВРУ по 18 округу Вінницької області громадського діяча Руслана Демчака.
21:44
Звернення кандидата в депутати ВРУ по 18 округу Вінницької області громадського діяча Руслана Демчака.

Я, Демчак Руслан Євгенович, хочу звернутися до громадськості України з тим, щоб прояснити ситуацію, яка склалася навколо моєї особи за останній тиждень.

Більше 10 років я створював і будував соціально-відповідальний бізнес, даючи роботу більш ніж 2500 чоловік в Україні. Останні кілька років я відійшов від бізнесу і займаюсь громадською діяльністю. На початку 2011 року я очолив Раду Федерації роботодавців м. Києва. У тому ж році було відкрито офіційне представництво Федерації в Лондоні. Основним завданням представництва є відкриття нових інвестиційних можливостей для представників українського бізнесу.

Крім того, я завжди підтримував і розвивав свій рідний край, свою малу Батьківщину - Липовецький район Вінницької області. Я там виріс і став тим, ким я є. Моя підтримка здебільшого була спрямована на проекти пов'язані зі спортом і підтримкою талановитих дітей, адже це майбутнє нашої країни.

У 2012 році я прийняв рішення балотуватися в Народні депутати ВРУ по 18 округу Вінницької області. Чому я вирішив йти в політику? Я виділяю три рівні суспільної свідомості. Перший - коли людина помічає проблеми. Другий - коли людина розуміє, що все, що навколо нього, можна змінити. Третій - коли людина розуміє, що ці зміни повинен здійснити саме він. І я вважаю, що я той, хто може змінити те, що наc оточує, і я зобов'язаний це зробити. Це моя місія. Не можна сховатися за високим парканом і створювати для себе комфортні умови життя. У мене підростають діти, вони ходять до школи, спілкуються з ровесниками, і їх не вбережеш від соціальних реалій нашого суспільства. Саме тому я і займаю активну громадську позицію.

Проте хочу зауважити, що з моменту реєстрації мене як кандидата в Народні депутати ВРУ на мене почався тиск з боку конкурентів. Спочатку вони зареєстрували в окрузі кандидата-клона Андрія Демчака, щоб обдурити виборців і забрати в мене голоси. На моє звернення в ЦВК по розгляду цієї ситуації отримав швидше формальну відповідь, що порушень немає, а балотуватися може будь-яка людина ... Через пару днів після реєстрації, в Інтернеті та засобах масової інформації з'явилася маса відверто «чорнушних» статей, які не мають під собою ніяких юридичних і фактичних підстав та фактів, аж до відвертої образи і причислення мене до сексуальних меншин. На мене почали тиснути, переслідувати мою сім'ю (дружину і дітей), з метою, щоб я зняв свою кандидатуру з виборів. Оскільки я відмовився, на одній із зустрічей з виборцями я був затриманий на 3 дні (72 години).


У понеділок 03/09/2012 відбулося перше засідання суду, де мені намагаються придумати кримінальну справу за ч.ч.3, 4 ст. 358, ч.3 ст. 209 КК України. Моїм правозахисникам відмовлено у зміні запобіжного заходу, а саме випуск під заставу і підписку про невиїзд, мотивуючи це тим, що я маю закордонний паспорт і можу втекти. Хоча тут знаходитися моя родина, я не ховаюся від правоохоронних органів і справно приходив на всі «запрошення» в контролюючі органи. Більш того, мій графік пересування відомий в моєму передвиборному штабі, я активно займався передвиборчою кампанією. У минулі вихідні (1-3 вересня) було заплановано ряд заходів по 18 округу, куди мені не дали можливість потрапити в зв'язку із затриманням. Підсумок судового засідання - постанова про затримання мене ще на два місяці, тобто до закінчення виборів. Все робиться для того, щоб не дати мені продовжувати агітацію та передвиборчу кампанію.

Я вважаю, що використовуються проти мене дії незаконні, суперечать законам про вибори, а також Конституції України. У зв'язку, з чим я буду захищати свої права як громадянина і як людини, використовуючи всі можливості в рамках чинного законодавства і Конституції України.

Довідка: Виборчий округ № 18 об'єднує Липовецький, Немирівський, Іллінецький, Оратівський та Погребищанский райони Вінницької області. На окрузі зареєстровано 17 кандидатів. Головними претендентами на перемогу вважаються Руслан Демчак та Григорій Калетник.

Категорія: Новини України | Переглядів: 367 | Додав: Demchak_Ruslan | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz