MENU
Головна » 2014 » Вересень » 30 » Звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення
09:04
Звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення
Президент України Петро Порошенко підписав закони про внесення змін до Податкового та Митного кодексів України щодо звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення, прийняті Верховною Радою України 2 вересня.
Закон України №1657-VII про внесення змін до Митного кодексу спрощує ввезення продукції оборонного призначення на митну територію України під час дії особливого періоду, введення надзвичайного стану і в період проведення антитерористичної операції шляхом звільнення її від оподаткування митом. Про це йдеться в пункті 20 частини першої статті 282 Митного кодексу України.
Аналогічно відповідно до Закону №1658-VII про внесення змін до Податкового кодексу статтю 197 доповнено пунктом 197.23, згідно з яким операції із ввезення на митну територію України продукції оборонного призначення звільнено від оподаткування податком на додану вартість.
В обох законам йдеться про те, що перелік товарів із зазначенням кодів згідно з УКТ ЗЕД затверджується Кабінетом Міністрів України.
Дія Закону не поширюватиметься на продукцію оборонного призначення, що ввозиться на митну територію України з території держави, визнаної відповідно до законодавства України державою-окупантом чи нормами міжнародного права – державою-агресором.
Закони набирають чинності з дня опублікування.

Категорія: Інформація | Переглядів: 141 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz