MENU
Головна » 2016 » Лютий » 3 » Звіт про суми нарахованого єдиного внеску за січень 2016 року подається за діючою формою до 22 лютого
08:35
Звіт про суми нарахованого єдиного внеску за січень 2016 року подається за діючою формою до 22 лютого
Козятинська ОДПІ Головного Управління ДФС у Вінницькій області повідомляє, що до затвердження нової форми необхідно подавати до органів фіскальної служби Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - Звіт) за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435.
На сьогодні готуються зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), де будуть враховані всі зміни, що відбулися з 1 січня 2016 року.
За діючою формою Звіт подається як за звітні періоди 2016 року, так і за попередні звітні періоди до 2016 року (несвоєчасно подані), із заповненням всіх обов'язкових реквізитів.
Незважаючи на введення єдиної ставки єдиного внеску для всіх видів доходу, рядки в таблиці 1 Звіту необхідно заповнювати у розрізі видів доходу.
Суми нарахованого єдиного внеску необхідно відображати у рядках таблиці 1 Звіту за видами доходу, але розраховувати за новою ставкою (22 відсотка), крім:
- підприємств, установ і організацій для працюючих інвалідів – 8,41 відсотка;
- підприємств та організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ та УТОС – 5,3 відсотка;
- підприємств та організацій громадських організацій інвалідів (за умов, визначених частиною чотирнадцятою статті 8 Закону № 2464) для працюючих інвалідів – 5,5 відсотка.
Оскільки, починаючи зі звітного періоду січня 2016 року, утримання єдиного внеску із нарахованого доходу застрахованих осіб скасовано, цей показник не зазначається при заповненні Звіту (рядки 5, 5.1 – 5.6 у таблиці 1 Звіту).
Також не відображається нарахований дохід, з якого утримується єдиний внесок (рядки 4, 4.1 – 4.4 таблиці 1 Звіту). Відповідно у таблиці 6 Звіту не заповнюється реквізит 20 ,,Сума утриманого єдиного внеску за звітний місяць (із заробітної плати/доходу)”.

Категорія: Інформація | Переглядів: 78 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz