MENU
Головна » 2015 » Липень » 30 » Як врахувати переплату з податку на прибуток або за авансовими внесками філії головному підприємству, яке сплачувало консолідований податок
07:41
Як врахувати переплату з податку на прибуток або за авансовими внесками філії головному підприємству, яке сплачувало консолідований податок
Нова редакція розділу III «Податок на прибуток підприємств» Кодексу не містить положень щодо консолідованої сплати податку на прибуток та не визначає відокремлені підрозділи юридичної особи окремими платниками цього податку, тому в Розрахунку податкових зобов'язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток за 2014 рік визначення щомісячних авансових внесків, що підлягатимуть сплаті у березні 2015 року - травні 2016 року, не проводилося. Загальна сума авансових внесків визначалася в цілому по платнику податку - юридичній особі в податковій декларації з податку на прибуток, що подана таким платником за 2014 рік.
При цьому платникам податку, які станом на 31.12.2014 р. перебували на консолідованій сплаті податку на прибуток, щомісячні авансові внески слід було сплатити у січні - лютому 2015 року, як у минулому році - за місцем реєстрації головного підприємства (юридичної особи) та його відокремлених підрозділів у сумі, що розрахована у консолідованій податковій декларації з податку на прибуток та Розрахунку податкових зобов'язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток за звітний (податковий) період - 2013 рік; починаючи з березня 2015 року – тільки за місцем реєстрації головного підприємства (юридичної особи) у сумі, що розрахована у податковій декларації за звітний (податковий) період – 2014 рік.
Головне підприємство - юридична особа може врахувати у складі фінансового результату до оподаткування податком на прибуток за 2015 рік результати діяльності філії та зменшити податкові зобов'язання з податку на прибуток на суму сплачених філією у січні - лютому 2015 року щомісячних авансових внесків.
У разі надміру сплачених щомісячних авансових внесків з податку на прибуток філією юридична особа має право на їх повернення за умови дотримання положень ст. 43 Кодексу за її заявою.

Категорія: Інформація | Переглядів: 85 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz