MENU
Головна » 2015 » Вересень » 30 » При донарахуванні зарплати за минулі періоди можна застосувати понижуючий коефіцієнт по єдиному соціальному внеску
09:50
При донарахуванні зарплати за минулі періоди можна застосувати понижуючий коефіцієнт по єдиному соціальному внеску
Козятинська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області повідомляє, що у разі нарахування заробітної плати за попередні періоди працедавець може скористатися понижуючим коефіцієнтом по єдиному соціальному внеску (далі – єдиний внесок), якщо усі інші умови відносно застосування понижуючого коефіцієнта дотримані.
Якщо хоча б по одній застрахованій особі здійснюється донарахування єдиного внеску до розміру мінімальної заробітної плати (виключенням є лікарняні, відпускні і допомога по вагітності і пологах), коефіцієнт страхувальником не застосовується взагалі. Навіть якщо працедавцем виконані усі умови щодо нарахування єдиного внеску.
Щодо проведення працедавцем перерахунку сум нарахованого єдиного внеску за попередній звітний місяць, якщо працедавець виконав умови для застосування понижуючого коефіцієнта по єдиному внеску, але коефіцієнт не застосував, то оскільки обчислення єдиного внеску здійснюється щомісячно на підставі бухгалтерських і інших документів, законодавством не передбачений перерахунок єдиного внеску за минулий період в цілях застосування коефіцієнта.
Роз’яснення з цього питання надано Державною фіскальною службою України в листі від 20.08.2015 р. №31041/7/99-99-17-03-03-17.

Категорія: Інформація | Переглядів: 106 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz