MENU
Головна » 2016 » Лютий » 1 » У 2016 рік з податковими змінами
11:28
У 2016 рік з податковими змінами
Одним з принципів роботи органів ДФС є, в першу чергу, надання практичної допомоги платникам податків під час щомісячних семінарів, ознайомлення їх з нововведеннями в податковому законодавстві та роз’ясненнями Державної фіскальної служби України, що повинно допомогти їм у практичній роботі своєчасно та в повному обсязі сплачувати податки. Тому, враховуючи те, що з 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України від 24 грудня 2015 року №909-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році”, Козятинська ОДПІ Головне управління ДФС у Вінницькій області розпочала проведення семінарів для ознайомлення платників податків Козятинщини з нововведеннями. Цьогоріч, врахувавши минулорічний досвід щодо кількості бажаючих, Козятинської ОДПІ 29 січня 2016 року провела семінар для платників податків на тему: «Податковий кодекс: зміни з 01.01.2016р. Бюджет-2016: соціальні показники. Звітність за 2015 рік».
До участі в роботі семінару була запрошена бухгалтер-практик,лектор Вінницької обласної організації «Знання» Кирилюк Раїса Миколаївна та Начальник відділу оподаткування Козятинської ОДПІ Єдноралюк Олександр Іванович.
Учасниками семінарів стали майже 100 платників податків міста Козятин та Козятинського району.
Присутні мали змогу почути про зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств, були ознайомлені з порядком подання декларації з податку на прибуток, змінами щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.
Так, декларацію з податку на прибуток підприємств за 2015 рік слід подати не пізніше 29 лютого 2016 року та сплатити податок на прибуток не пізніше 10 березня 2016 року платникам податку, у яких річний звітний період. Платники податку на прибуток, які звітували у 2015 поквартально, повинні подати декларацію не пізніше 9 лютого та сплатити податок на прибуток не пізніше 19 лютого 2016 року, зазначив начальник відділу оподаткування Юридичних осіб Олександр Іванович.
Раїса Кирилюк зупинилася на змінах в порядку обчислення та сплати ПДВ, акцизного податку, податку на майно та рентної плати, нагадала про правила застосування РРО, а також проаналізувала проблемні ситуації, які виникають у платників податків під час подання звітності в електронному вигляді.
Бухгалтери та керівники підприємств також дізналися про зміни по єдиному соціальному внеску, про нововведення в обчисленні та сплаті податку на доходи фізичних осіб, декларування доходів громадян за підсумками 2015 року, нову податкову декларацію про майновий стан і доходи, затверджену наказом Мінфіну № 859 від 02.10.2015. Усі бажаючі мали змогу задати запитання та отримати відповіді від провідних спеціалістів даного семінару.

Категорія: Інформація | Переглядів: 161 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz