MENU
Головна » 2015 » Листопад » 13 » У Центрі обслуговування платників податків Козятинської ОДПІ надано майже 35 тисяч послуг
11:51
У Центрі обслуговування платників податків Козятинської ОДПІ надано майже 35 тисяч послуг
Діяльність Центру обслуговування платників Козятинської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області забезпечує 10 фахівців, або 15% від усього складу працівників інспекції. Представникам бізнесу та громадянам району, які зверталися за отриманням адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг впродовж десяти місяців надано 34935 послуг та розглянуто 11237 звернень громадян. Зокрема, у жовтні місяці надано 4865 адміністративних послуг, серед яких 1164 звернень громадян, що склало більше 20 адмінпослуги на одного працівника наданого ним за робочий день.
Як і раніше, найбільшою популярністю користувалась послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків Козятинської ОДПІ. Крім того, актуальні такі послуги: реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат, книги обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок, надання витягів з реєстру платників єдиного податку, видача довідок про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів та платежів до бюджету тощо.
З відвідувачами Центру постійно підтримується зворотний зв’язок шляхом масово-розяснювальної роботи. Зокрема, починаючи з січня місяця по жовтень було організовано та проведено 31 семінар, кількість платників, що взяли участь у семінарах 2012 тис. чоловік. Більшість з них оцінили роботу щодо обслуговування платників позитивно. Також у зручному для відвідувачів місці встановлено скриньку для пропозицій та анкет , яка регулярно аналізуєть керівництвом Козятинської об’єднаної податкової інспекції.
Нагадуємо, що Центр обслуговування платників податків знаходиться за адресою: м. Козятин, вул. П. Орлика, 19., м. Калинівка, вул. Дзержинського буд. 28., м. Погребище, вул. Шевченка, 106. Час прийому відвідувачів щодня з 9.00 до 18.00, у вівторок та четвер можна звертатися до 20.00, у суботу – 9.00 до 16.00. З переліком послуг, які безоплатно надаються платникам податків, можна ознайомитись безпосередньо в приміщенні податкової інспекції та на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби (у підрозділі “Адміністративні послуги”).

Категорія: Інформація | Переглядів: 94 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz