MENU
Головна » 2015 » Червень » 21 » Українців попередили про наближення смертельного захворювання (MERS)
11:23
Українців попередили про наближення смертельного захворювання (MERS)
Коронавірус #MERS наближається до України

Потенційною жертвою MERS може стати кожен, хто збирається відпочивати в країнах, де вже зафіксовані спалахи вірусу. Механізм його передачі точно не відомий. В українському МЗС радять утримуватися від ризикованих поїздок.

Найбільше страждає від вірусу MERS Південна Корея.Там люди не виходять на вулицю без масок, температуру їм міряють прямо на вулиці, публічні місця дезінфікують чи не щогодини.

Вчені з усього світу вже поставили MERS в один ряд з атиповою пневмонією, пташиним грипом та Ебола. Сучасна медицина безсила проти цього коронавируса. Поки світові лабораторії працюють над вакциною,єдине, що можна зробити - не дати йому поширитися.

Батьківщиною MERS називають Саудівську Аравію. Від кажанів він передався верблюдам. Від тих - вже до людей. В Україні немає лабораторій, які змогли б перевірити кров пацієнта на MERS, її треба доставляти в США.Клінічна картина характерна для гострого респіраторного вірусного захворювання: першими симптомами є лихоманка, кашель, задишка, у міру розвитку захворювання переходить у форму важкої вірусної пневмонії, в деяких випадках супроводжується нирковою недостатністю

Але навіть, якщо знати точний діагноз,ліків проти MERS все одно немає: пацієнта ізолюють і лікують симптоматично.

Тому в українському МЗС радять утриматися від поїздок у країни, де фіксували випадки вірусу. Це - весь Аравійський півострів, Південна Корея і Таїланд. Також треба бути обережними в аеропортах і вокзалах, які є транзитним між цими країнами.Коронавірус MERS вже смертельно заразив першу людину в Німеччині.

Категорія: Світові новини | Переглядів: 161 | Додав: STEVINAY | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz