MENU
Головна » 2015 » Березень » 4 » Вінницькі перевізники скасовують автобусні рейси
12:50
Вінницькі перевізники скасовують автобусні рейси
"Така ситуація повсюди. Тільки за вчора ми відмінили два рейси в обідню пору на Вінницю та у села Пиків і Заливанщину. Водночас намагаємось перекривати маршрути іншими автобусами, які їздять на газу. Але від учора дуже різко подорожчав і газ. Тепер на виживанні, - пояснює керівник Калинівського автотранспортного підприємства Анатолій Барсак. - Коли їде два пасажири, то зрозуміло, що маршрут нерентабельний. Але ранішні та вечірні рейси ні в якому разі не відміняємо. Люди їдуть на роботу і добираються додому з неї ввечері".

У інших районах подібна ситуація. Працівники автостанції Ямполя офіційно заявляють, що скасування рейсів пов'язане з поломкою транспорту. В розмові наголошують, що скасовують рейси через нестачу грошей на закупку палива.

"Останній рейс на Вінницю о 16-їй годині дня. На шість годин вечора сьогодні автобуса не буде. Водії всі стоять. Пасажирів нема, по-друге їм просто немає з чим заїхати на заправку. І буде ще гірше", — повідомила телефоном працівниця автостанції у місті Погребище

Газета.UA

Категорія: Новини області | Переглядів: 233 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz